Skocz do zawartości

Rozwiązany: Neverwinter Nights 2: Hasło do drzwi Kolekcjonera

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

Gwynnbleid

Gwynnbleid

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Witam, jak temat wskazuje potrzebuję hasła do drzwi Kolekcjonera w II akcie  biggrin.gif Jest to zadanie poboczne więc macie prawo tego nie wiedzieć, z góry dzięki za odpowiedź

BRAMKA NIESAMOWITEJ URODY, KTÓRA PRZYĆMIEWA WSZYSTKIE INNE GOLE ZDOBYTE W FIFIE 09

Mój Sprzęt:
Procesor: AMD Phenom 9550 Quad-Core Procesor 2.21 GHz RAM: 2GB DDR2 Karta Graficzna: VERTEX ATI Radeon HD4850 1GB DDR5 HDD: 500 GB Monitor: Samsung SyncMaster 940NW 19" Panoramiczny Myszka: Logitech G5 Klawiatura: Logiech Media Keyboard

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Neoniks

Neoniks

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 96 postów
Szyfr to: 5-1-3

Gwynnbleid

Gwynnbleid

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Dzięki  happy.gif

BRAMKA NIESAMOWITEJ URODY, KTÓRA PRZYĆMIEWA WSZYSTKIE INNE GOLE ZDOBYTE W FIFIE 09

Mój Sprzęt:
Procesor: AMD Phenom 9550 Quad-Core Procesor 2.21 GHz RAM: 2GB DDR2 Karta Graficzna: VERTEX ATI Radeon HD4850 1GB DDR5 HDD: 500 GB Monitor: Samsung SyncMaster 940NW 19" Panoramiczny Myszka: Logitech G5 Klawiatura: Logiech Media Keyboard

mateusz(stefan)

mateusz(stefan)

Pure Awesomeness

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8487 postów
Problem rozwiązany, więc temat zamykam.
W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Otwarte na prośbę autora.
Masz problem z grą? Zajrzyj do Pomocnej Dłoni[LINK].
Chciałbyś pograć z kimś w sieci? Ten dział[LINK] jest dla Ciebie.
Zaciekawiła Cię ostatnio jakaś gra i chcesz podzielić się wrażeniami? Koniecznie odwiedź Dyskusje o Grach[LINK]

Planujesz zakup nowego komputera? Tutaj[LINK] doradzimy Ci co jest najbardziej opłacalne.
Interesujesz się sportem i na często oglądasz wydarzenia sportowe? Dołącz[LINK] do naszej kibicowskiej społeczności.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Gwynnbleid

Gwynnbleid

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
A konkretnie chodzi mi o klucz(chyba dobrze wnioskuje, że jest potrzebny klucz skoro jest napisane, że jest zamek  tongue.gif ) jest on chyba w kominku i nie wiem jak bo wyciągnąć... Pierwszy już wyciągnąłem siłą preswazji od Kolekcjonera... Proszę o wskazówki

P.S Dzięki mateusz(stefan) za ponowne otworzenie tematu  thumbsup.gif

Mój Sprzęt:

Paguł

Paguł

Tramwaj z Bombaju

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 postów
Kominek dało radę ugasić. Chyba trzeba było znaleźć misę w mieszkaniu Kolekcjonera, wziąć nią nieco wody z jakiejś beczki czy czegośtam w tymże mieszkaniu i zalać kominek. Mocno się tu denerwowałem, bo np. czar lodowy stożek nie działał :)

Gwynnbleid

Gwynnbleid

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Dziękuje z całego serca   sweat.gif nienawidze zostawiać niedokończonych zadań pobocznych  thumbsup.gif Jeszcze raz dzięki...

Mój Sprzęt:

mateusz(stefan)

mateusz(stefan)

Pure Awesomeness

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8487 postów
Problem rozwiązany, więc temat zamykam.
W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.
Masz problem z grą? Zajrzyj do Pomocnej Dłoni[LINK].
Chciałbyś pograć z kimś w sieci? Ten dział[LINK] jest dla Ciebie.
Zaciekawiła Cię ostatnio jakaś gra i chcesz podzielić się wrażeniami? Koniecznie odwiedź Dyskusje o Grach[LINK]

Planujesz zakup nowego komputera? Tutaj[LINK] doradzimy Ci co jest najbardziej opłacalne.
Interesujesz się sportem i na często oglądasz wydarzenia sportowe? Dołącz[LINK] do naszej kibicowskiej społeczności.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników