Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kagex

Wyrywanie płci przeciwnej na handhelda

Handheldy  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wyrywasz cziki na handhelda?

    • Pewno!
      5
    • Nie! Na konsolowców lecą tylko faceci!
      12
    • Sam nie wiem :/
      9
    • Kage, wyjdź za mnie, mam różowe PSP... :*
      12
  2. 2. Jakiego koloru masz handhelda?

    • Czarny
      16
    • Biały
      5
    • Różowy
      5
    • Srebrny
      3
    • Inny (w temacie opisz jaki)
      5


Polecane posty

Temat z serii: "Odwieczne pytanie Kage'a", czy udało wam się kiedyś wyrwać kogoś na handhelda? Czy kiedyś jakaś zainteresowana tym co robicie czika podeszła do was i zaproponowała wam se... kawę? :>

Razem z ravem stwierdziliśmy, że cziki łatwiej wyrywa się na białe konsolki, więc osobiście myślę, że podczas podróży moje PSP 3000 zamieni się na białe, a DS zostanie czarny, tak dla lansu. Wszak wszyscy wiemy, że trzeba umieć imponować, c'nie? Również, biorę pod uwagę możliwość rozkręcania PSP'ka i zmiany panelu. Myślę, że zajęło by mi to koło 3 minut (X0 rozpada się przez około 1:25 \m/)... Anyway, co o tym sądzicie? Jakiego koloru są wasze konsolki? Jak wyrywacie cziki na konsolki i czemu chcecie mnie poderwać? Eee, znowu rav mi grzebał w pytaniach :/

Zapraszam do dyskusji... ]:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W sumie to jakoś tak nie zauważyłem, by laski kręciły konsole. Co prawda moje PSP jest CZARNE i może to jest bariera. Jednak facet z białym PSP raczej nie wygląda ciekawie. Wiem, bo kumpel miał biały panel i wyglądał raczej śmiesznie. Szczególnie że gość wygląda jak szafa trzydrzwiowa.

Myślę, że konsola to nie jest sposób na wyrywanie lasek. Szczególnie jakichś ładniejszych lasek.

Lepiej je wyrywać innymi sposobami :D

// Ja tam wyrywam na moderatora, ghe ghe ghe =D - Kagex //

Hahahaha ;D Dobre :D //Dir

Ja odbijam Kagexowi wszystkie panny - jak widzą supermoderatora, to zwykły moderator od razu idzie w odstawkę - Arnie

// I tutaj cię przywiało? Apage! Zostaw mi chociaż konsolki! >.< - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo kumpel miał biały panel i wyglądał raczej śmiesznie. Szczególnie że gość wygląda jak szafa trzydrzwiowa.

Współczuję :wacko:

Myślę, że konsola to nie jest sposób na wyrywanie lasek. Szczególnie jakichś ładniejszych lasek.

Lepiej je wyrywać innymi sposobami :D

Raczej też tak sądzę. Co nie zmienia faktu, że są ładne* dziewczyny, które lubią grać nie tylko w Simsy i nie tylko na PieCach.

*zapomniałem dodać :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna też pogrywa sobie, ale nie lubię z nią rozmawiać o grach czy platforamach. Prosty powód, nie jest tak hardcore'owa jak ja =]

A tak rly, uwaga do kiddo's, którym marzy się kobieta-gracz. Wątpliwa sprawa, żebyście z taką grali czy gadali o gierach dłużej niż ~1 h dziennie. Dlaczego? Są ciekawsze rzeczy do roboty, ghe ghe ]:> Kiedyś wspomnicie moje słowa padawni x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak rly, uwaga do kiddo's, którym marzy się kobieta-gracz. Wątpliwa sprawa, żebyście z taką grali czy gadali o gierach dłużej niż ~1 h dziennie. Dlaczego? Są ciekawsze rzeczy do roboty, ghe ghe

Właśnie, zawsze lepiej pogadać o wyrzszości jednej platformy nad drugą :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zastanawia się, czy dałaby się wyrwać na handhelda*

Nie wiem,ale fajnie pogadać z kimś o grach. Z dziewczynami trudno, kiedy pytam je, reakcja jest zazwyczaj taka: "eeeeeee....Simsy? Grałam kiedyś..."

Konsolka CZARNA! Czaarna! Białe obrzydliwe są...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Nie cytujemy ostatniego posta, c'nie? - Kagex //

Może powiedzieć że też ta konsolka jest Odwarzaczem Mp3, można filmy oglądać, lub jakąś zabawną grą ;) bo na Nintendo DS(chyba) mój kuzyn pokazał swojej qumpeli grę Cooking Mama :D, i jego qumpela się uśmiała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo gier na które wyrywa się cziki. Kiedyś pokazałem "My litlle Pony" na DSa Gofrowi, i jakoś mu już tak zostało, więc można powiedzieć, że go wyrwałem (nie żebym był z tego powodu jakiś specjalnie dumny z siebie czy coś...).

Moja babcia zagrywała się w Loco Roco na moim PSP i mówiła, że się jej podoba. Spryciula kupiła sobie później swoją konsolkę i się wyizolowała od świata.

Kiedyś, w autobusie dosiadła się do mnie czika i się pyta czemu we mnie jest tyle agresji, przemocy i biję kobietę (Tekken 5: DR). dziś jest moją dobrą przyjaciółką ^^

Wyrywać cziki na handheldy się da, ale trzeba umieć no i mieć swój wewnętrzny magnetyzm, taki jaki ja mam x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Ja bym nigdy nie dała się poderwać na gry dla dziewcząt...Ale jak ktoś gra w jakiegoś cRPG, czy inna grę, to z chęcią zapuszczę żurawia. To, czy osobnik nie speszy się przez moje gapienie się, to jego sprawa ;].

Tak się zastanawiam...Czy graczki to naprawdę taka rzadkość?

PS.

Kagex, skąd pomysł, że dziewczyny wolą białe? Czarny jest piękny, elegancki, stylowy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry same w sobie przyciągają. Najwazniejsza jest sam konsolka :3. A jeśli chodzi o mnie, to białe uważam za obleśne... Choć mam świadomość,że za całą populację żeńską wypowiadać się nie mogę, będąc gatunkiem rzadkim niestety...Graczką prawdziwą.

Zainteresowanie 'zwykłego' dziewczęcia grą byłoby znacznie trudniejsze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie bez przyczyny PSP w kolorze białym na Ultimie jest jakąś stówę tańsze :D

Ale wracając do tematu- czy to jest możliwe? Laska co najwyżej spyta się "co to jest?" i to tonem, jakby zwracała się do dziecka, bawiącego się nową zabawką (tzw. pseudo-zainteresowanie ;D)- doświadczyłem już coś takiego kiedyś. Mówię kumplowi, że kupuję Dead Space'a- tytuł najwidoczniej musiał koleżanę zaintrygować, bo zapytała (jeszcze normlanie) "a co to jest?". No to tłumaczę fabułę (koniecznie poruszyłem wątek miłosny ;]), główne założenia jak i oryginalne "ficzery", z systemem rozczłonkowywania obcych włącznie- z tym chyba trochę poleciałem, bo całokształt podsumowała długaśnym "aaaaaahaaaaaa" tonem co najmniej zastanawiającym, patrząc na mnie jak na potencjalnego psychopatę\dziecko (lub mix powyższych). Więc raczej wątpię, czy np. trzymanie w tym samym czasie PSP (bo to raczej najbardziej "cyniarska" z konsol) coś by zmieniło. Ot, ma dziecko gadżecik ;D

Z Nintendo DS raczej na ulicy bym się nie pokazał, a bawiąc się Iphonem kreowałbym się raczej na cwaniaka-buissnesmana (tak to widzę ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry ważne, konsolka ważna, acz to, jaki facet jest - najważniejsze.

Szkoda,że nie ma tu większej ilosci istot płci żeńskiej chetnych do wypowiedzenia się ;]

*zastanawia się, jak by to było z wyrywaniem facetów na konsolki*

// Mnie możesz wyrwać, jestem gotowy. Polecę na wszystko :* - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...Czy graczki to naprawdę taka rzadkość?

Z tego co mi wiadomo pewnie z 95% dziewczyn mających w domu [własny] komp korzysta z niego w celu:

a) komunikator internetowy (przeważnie "Nowe GG" - w końcu najbardziej popularne..ale czy najlepsze?)

b) sprawdzenia poczty/wejścia na serwisy plotkarskie, pudelki i inne tego typu

c) oczywiście nie może zabraknąć grona i n-k

d) czasem nawet czas na simsy się znajdzie :biggrin:

Pozostałe 5% (albo jeszcze mniej...) to prawdziwe graczki, czyli takie, które choć raz zagrały w jakieś RPG, FPS (!), RTS (ale nuuuda, co nie?).

Apel do dziewczyn: jeśli jakąś obraziłem jednym z powyższych zdań, proszę o wybaczenie, ma to na celu jedynie przedstawienie danych na ten temat.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zapoznaj się z instrukcją obsługi lub skontaktuj się z ulotką informacyjną...

// Albo wezwij Kaga \m/ - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałabym się wyrwać? Hm, może. Ale pod warunkiem, że podarowano by mi owego handhelda na własność;] nie no, jednak większość zależy od faceta ;P ekhm, opinię o kolorze białym przemilczę...

Są ciekawsze rzeczy do roboty, ghe ghe ]:>

Ciekawsze? Zależy dla kogo ;P

Tak się zastanawiam...Czy graczki to naprawdę taka rzadkość?

Hm, raczej tak. Chociaż mam wiele bardzo dobrych znajomych, które grywają w AC, NWN, ME, Diablo, MoH itp., to jednak w mojej obecnej klasie wykryłam 4, może trochę więcej, dziewczyn zainteresowanych grami (ogółem jest ich 21...). Tja.

Zainteresowanie 'zwykłego' dziewczęcia grą byłoby znacznie trudniejsze....

Niekoniecznie ;) wystarczy odpowiednio się doinformować, co dana kobita lubi, a potem zaprezentować grę odpowiadającą jej zainteresowaniom^^

Wyjdziesz za mnie? :* <3

Ja wszystko widzę, Kag. Nie myśl sobie :>

*zastanawia się, jak by to było z wyrywaniem facetów na konsolki*

Ahm. Facetowi wystarczy pokazać Tipsomaniak z CDA lub MP4 i już jest Twój ;] (sprawdzałam! :D) a Kagex jest dodatkowym potwierdzeniem ;P

Apel do dziewczyn: jeśli jakąś obraziłem jednym z powyższych zdań, proszę o wybaczenie, ma to na celu jedynie przedstawienie danych na ten temat.

Wybaczam, a i jak najbardziej się zgadzam z powyższym;] zapomniałeś tylko o fotce.pl ;P

Wystarczy posiedzieć z większą grupą dziewczyn na informatyce... Każda, powtarzam, KAŻDA z nich od razu po uruchomieniu kompa włącza n-k, potem fotkę albo odwrotnie...

Co do serwisów plotkarskich - znam tylko jeden przypadek, który na dodatek wchodzi tam tylko po to, by... pośmiać się (: i wcale się nie dziwię. Często zostaję raczona wybranymi artykułami/zdjęciami z plotkarskich stronek, na których widok ma się ochotę ryknąć śmiechem i zacząć tarzać po podłodze. Ale osobiście nie cierpię łazić po tego typu serwisach, niech ktoś inny to robi i wynajduje różnorakie perełki;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne, to smutne, w szkole mojej, która jest wyjątkowo alternatywna(poziom oryginałów bardzo ponad średnią), mam takich dziewczyn...Cztery, nie licząc mnie.

Myślę, że wyrywanie zwykłych dziewczyn na gry jest trudne, ale dużo łatwiej w ten sposób znaleźć graczkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w autokarze, na wakacje jadąc, wyrwałem uroczą blondi na mojego różowego GBA(tak wiem, ja wszystko mam różowe xD). Przysiadła się do mnie wydekoltowana babeczka i zapytała, czy może pograć. Ona sobie grała, ja patrzyłem(niekoniecznie an grę) i wszyscy byli szczęścili ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W sumie to jakoś tak nie zauważyłem, by laski kręciły konsole. Co prawda moje PSP jest CZARNE i może to jest bariera. Jednak facet z białym PSP raczej nie wygląda ciekawie. Wiem, bo kumpel miał biały panel i wyglądał raczej śmiesznie. Szczególnie że gość wygląda jak szafa trzydrzwiowa.
Niektóre dziewczyny naprawdę są zainteresowane konsolami, aż byś się zdziwił... Ale może w inny sposób, niż się tutaj omawia :P Gdybym miała ponadprogramowe pieniądze, aby kupić sobie PSP albo DSa - z przyjemnością bym to zrobiła. Ale chłopaka, który próbowałby mnie na niego poderwać, obśmiałabym od stóp do głów i jeszcze po bokach :D (jak w sumie za wszystko, co jest traktowane jako 'narzędzie lansu' :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...