Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JasonBourne

World In Conflict / MassGate, moje konto zniknęło

Polecane posty

Taki dość dziwny problem... Rok temu (jak nie dawniej) zakupiłem sobie WiC. Pograłem, poszpilałem w multi, ale nadszedł czas WoWa, więc WiC został usunięty z dysku ;]. Teraz miałem ochotę zagrać, ale z nieznanych przyczyn moje konto nie istnieje. Tzn. wpisuję poprawny e-mail podzczas logowania w grze, ale widzę potem tylko okienko że nie istnieje takie konot. A drugiego nie założę, ponieważ nie ma drugiego CDkeya :)

Kolejną dziwną rzeczą jest to, że takowy mail (tzn. mój) jest zarejestrowany na stronie MassGate'u - chciałem stworzyć konto, ale pokazuje że mail zajęty. No to ja happy (nie wiem z czego) korzystam z opcji "przypomnienia hasła". Przychodzi mi mail w którym mam link do zmiany hasła - więc je zmieniam. I co? I nadal nie mogę się zalogować - zarówno w grze (bo konot NIE ISTNIEJE) jak i na stronie (konto nieaktywne/nieistnieje).

Pytanie zatem - Czy moje konto jest zablokowane / nie istnieje / jest hacknięte / cdkey jest hacknięty / coś spartoliłem? Czy istnieje sposób zalogowania się lub przypomnienia loginu dzięki cd-keyowi? Bo naprawdę szkoda mi tej gry. Prosiłbym o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cie zbanowali? Miałem podobny problem z Company of Heroes Opposing Fronts. Okazało się że to ban (podobno używałem pirackiego CDkeya, a gra była kupiona w Saturnie w serii TopSeler).

Jeśli to ban to problemu (raczej) nie rozwiążesz:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...