Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymikolo

Gry - nie dla wszystkich?

Polecane posty

Ciągle zastanawiam się jak to jest, gdy dziewczyny grają w FPSy, bijatyki i inne "makabryczne gry". Czy Wy macie siostrę/koleżankę, która lubi takie nawalanki? Chwalcie się tutaj sytuacjami takiego właśnie typu :thumbsup:.

PS.: Moja siostra raczej zostaje przy Simsach... aaa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam siostry, ale gram w Multiplayer GTA SA i GTA IV oraz innych gier i spotykam często tam dziewczyny, oczywiście najczęściej spotykam je w GTA SA-MP , chociaż w S.W.A.T 4 też grało kilka dziewczyn :P Jest ich tam trochę i to zaczyna się stawać normą, że Dziewczyny grają w ,,makabryczne gry" w których jest dużo przemocy :P Więc nic w tym dziwnego :) Ale chociaż troszkę tak :P bo laski raczej mają przysposobienie spokoju i samozachowawcze :P , potrafią się opanować :P xD (mówię o niektórych, bo są i diablice :P ) xD

PoZdRo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka uwielbia Diablo II. Nie takie MacAbryczne(haha), ale też nie podobne to do dziewczyny. W FPSay online gra za to dużo dziewczyn. Grając w Wolfa ciągle spotykam jakąś. W CSie trochę mniej ich widać, ale zawsze na 10 ludzi co najmniej 2 baby...

Moja koleżanka uwielbia Diablo II. Nie takie MacAbryczne(haha), ale też nie podobne to do dziewczyny. W FPSay online gra za to dużo dziewczyn. Grając w Wolfa ciągle spotykam jakąś. W CSie trochę mniej ich widać, ale zawsze na 10 ludzi co najmniej 2 baby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koleżankę, która gra albo w WoWa, albo w różne typowe dla PS2 gierki, więc taki Tekken, Soul Calibur czy inne FF nie są dla niej obce. Choć niestety większość innych znanych mi dziewczyn to głównie pasjans, ewentualnie jakieś Tycoony - moja siostra co pewien czas zagrywa się w Rollercastera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam parę dziewczyn od WoW, Simsów, a jedna to już geek do kwadratu: gra w papierowe rpgy!

Nie takie MacAbryczne(haha)

HAHAHA

family_guy_peter_laughing.jpg

Reaction image był zabawny najwyżej za pierwszym razem. To nie żaden imageboard - laughingrankinman.jpg

Zapewne dziwiłeś się że nie ma wczesniejszego posta. To dlatego że posty raportowane sa niewidoczne. Nastepnym razem poczekaj chyle zanim dubla umieścisz. - RoZy

Nie miałem o tym zielonego pojęcia, ale jak już mam pomysł...

An idea so smart my head would explode if I even began to know what I was thinking about...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając że powyższe odpowiedzi mnie nie zaskakują, bo sam znam parę dziewczyn pocinających to w Neverwinter to w Obliviona itp. Na samym forum takie znajdziemy. Dajmy na to; Kathai_Nanijka (nie zapomniałem o 'i? dałeś dodatkowe ;p). Moim zdaniem to połowa sukcesu to zaprezentowanie danej gry. Bo przecież z do fanki simsów nie wyskoczysz z Diablo co nie? No jasne że nie. Jeśli jednak puści się jej coś luźniejszego i lżejszego - np. Sacred (Tak moje porównania to głównie RPG i H&S) i ją umiejętnie wprowadzić opisując jej świat gry w sposób przystępny i na jej możliwości (no raczej nie; tu masz EQ bohatera i uważaj stwory się respią ale i tak exp dostajesz...)to może coś z tego wyjdzie. Na drugą połowę składają się dwie mniejsze; chęć i gust. Jeśli chce, lecz nie lubi, bo coś jej nie spasowało na początku to można przebrnąć jeśli odwrotnie to nie tym razem. Od taka moja opinia na ten temat. No ale to jest też nieco zależne od osoby :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziewczyny grają !? No jasne, w moim otoczeniu jest bardzo dużo grających dziewczyn i to nie tylko mowa o simsofankach. Jedna z moich bliskich przyjaciółek jest na ten przykład fanką Gothica i to właśnie ona przekonała mnie do tej serii (teraz jestem jej zagorzałym fanem[nie koleżanki tylko gry]). Z kolei mam nauczycielkę od polskiego, która nie kryje że lubi grać po zajęciach w szkole w gry, mówi że to ją odpręża po tych godzinach z nami w szkole, niby nic ale ona gra w gry typu F.E.A.R, Manhunt czy Resident Evil (sami widzicie jak ją musimy wkurzać w szkole) :tongue:

Kolejnymi dziewczynami grającymi są moja młodsza siostra i mama, które zachwycają się (jeszcze) HoMM III i Puzzle Quest'em :biggrin:

Więc jak widzicie grające dziewczyny to w dzisiejszych czasach nierzadki widok :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o dawanie od siebie więcej niż tylko "a moja koleżanka to kiedyś się Postalem jarała"; postarajcie się o jakieś bardziej interesujące wypowiedzi bo że płeć piękn(iejsz)a gra to chyba już się każdy domyślił.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam jedna dziewczyne co gra tylko w cs od jakichs 2 lat XD pozatym sa fora na steamie i klany żenskie, a niektore to ladnie wycinaja ;p polek tez duzo ale jak narazie spotkalem tylko kilka killerkociaków xD

dochodzą do tego ligi specjalne dla dziewczyn

warto obejrzeć

http://www.youtube.com/watch?v=Aez_NsueCIM...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ZRMhMcgbdRg...re=channel_page

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to się liczy, ale moja koleżanka gra w Tibię- dla mnie to wystarczająca makabra XD

Poza tym jednym przypadkiem nie znam jakiejkolwiek innej dzierlatki, która pocinałaby w coś na kompie. No, może poza jeszcze jedną, która kiedyś pożyczyła sobie Overlorda i chyba jej się spodobał, bo coś mi go długo nie oddawała ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem z innej perspektywy :D

Wychowałam się na takich grach jak Dukne Nukem 3D i Rodge ;) Pomiędzy RPG, strategiami turowymi i zręcznościówkami, jak Diablo. Lubię sobie od czasu do czasu pograć także w strzelanki, takie jak Half Life, a także mutanty strzelanek(rok temu zapałałam miłością do Punishera :D ). Nie przeraził mnie Silent Hill, a jednym z pierwszych growych zakupów, które zamierzam zrobić po pierwszej wypłacie, jest Dead Space.

Wobec tego, nie uogólniałabym, że dziewczyny w ogóle nie grają w 'makabryczne' gry :P Osobiście staram się podzielić czas na spokojne i grywalne, jak np. Hirołsy, Disciples, BG i Bard's Tale, jak i na te brutalniejsze i grywalne :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...