Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Hrabula

Windows 7 audio drivers Realtek AL 888

Polecane posty

Problem dosc specyficzny bo tyczy sie Windowsa 7 build 7000. Chodzi o niemozno uzyskania dzwieku. Plyta glowna to Abit IP35-E. Karta dzwiekowa oparta o Realtek AL888. Probowalem sterow ze strony abita, jeszcze jakies inne wersje pod viste ale zadnych rezultatow. Wspoimne jeszcze ze ze streownikami byl problem takze pod XP-kiem, gdyz te z plytki dolaczonej do Mobo nie dzialaly, trzeba bylo sie wspomagac internetowymi, ale w koncu ruszylo, ale tutaj mam totalna zagwozdke.

Moze mial ktos z tym problem tez dla Win 7, albo dla Visty(w sumie architektura ta sama wiec i takie wskazowki moga sie okazac pomocne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dosc specyficzny bo tyczy sie Windowsa 7 build 7000. Chodzi o niemozno uzyskania dzwieku. Plyta glowna to Abit IP35-E. Karta dzwiekowa oparta o Realtek AL888. Probowalem sterow ze strony abita, jeszcze jakies inne wersje pod viste ale zadnych rezultatow. Wspoimne jeszcze ze ze streownikami byl problem takze pod XP-kiem, gdyz te z plytki dolaczonej do Mobo nie dzialaly, trzeba bylo sie wspomagac internetowymi, ale w koncu ruszylo, ale tutaj mam totalna zagwozdke.

Moze mial ktos z tym problem tez dla Win 7, albo dla Visty(w sumie architektura ta sama wiec i takie wskazowki moga sie okazac pomocne)

Cześć

Mam identyczną konfigurację i nie mam dźwięku w lewym przednim głośniku. Nie ma jak tego obejść. Na Soundblasterze Gamer mam 5.1.

Sterowniki 6.0.1.5854 z 15 maja.

Szukałem rozwiązania, ale bez skutku. MS twierdzi, że Realtek musi zrobić kompatybilne stery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie natchnales tym 5.1 i sprobowalem jeszcze raz z tym zawalczyc. Tym razem znalazlem na stronie realteka jesies nowsze stery teoretycznie kompatybilne z Win 7, jedsnak podobnie jak poprzednie nie zadzialaly. Co ciekawe udalo sie dzwiek pchnac poprzez podlaczenie nie do zwyklego wejscia liniowego a do ghniazda odpowiadajacego za przedni glosnik. Dzwiek dziala, zobaczymy jak to dalej bedzie wygladac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...