Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aroneq

Granie na TV

Polecane posty

Witam,

chciałbym sobie pograć na moim telewizorku 36' HD Ready (mam go już jakiś czas). Mój sprzęt to:

Procesor: AMD Phenom II 940 AM2+

Pamięci: OCZ Titanium 2 x 2GB 800MHz

Płyta główna: Asus M3A78 PRO

HDD: WD GP 500GB 16MB Cache

I tu pojawia się moje pytania. Primo: Czy są jakieś obiekcje co do tego zestawu? Kiedyś się tym interesowałem, ale dawno się nie zajmowałem komputerami po prostu z braku czasu, aż do momentu gdy mój stary sprzęt odmówił posłuszeństwa.

Secundo: Jaką kartę dołożyć do tego by móc sobie pograć na w/w telewizorku plus jaki zasilacz do tego wsadzić by wszystko pociągnął? Jeśli można to prosiłbym o karty z różnych przedziałów cenowych.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grą na którą czekam z zapartym tchem jest na pewno AC2. A chodzi mi głównie o to by przez te kilka lat dało się grać w miarę komfortowo we wszystkie gry.

Co do GTX295 to zdaję sobie sprawę, że pociągnie wszystko ale jednak prosiłbym o jakąś bardziej przyziemną propozycję. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na cóż mu GTX 285? Przecież rozdzielczość HD Ready oznacza 1366x768. To nawet mniej niż w 19' monitorach LCD. W zupełności wystarczy Radeon HD 4850 lub GeForce GTS 250. Maksimum, które się jeszcze opłaca, dla takiej rozdzielczości to HD 4870 lub GTX 260. Wszystko ponadto już będzie przesadą.

Chyba. że Aroneq się pomylił i chodziło mu jednak o telewizor Full HD:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Hd ready na mniejszym TV jest takie jak full na dużym^^ na 36" i komfortowe granie to wg mnie radek 4850 od palita (ddr5) to było by minimum ale jak to wszyscy mówią ja mam duże wymagania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz ten tv 100 hz to i tak plynnosci zbytniej nie zauwazysz ;p tu bardziej idzie o lepszy monit niz o grafe ;p bo np na tym telewizorze ten sam efekt zobaczysz na geforce 9800 i na gtx przy przykladowej grze call of juarez ;p jesli chcesz sie cieszyc obrazem na maksa to tv 200 hz full hd ;p

ps. z tego co wiem na hd ready plynnosc ekranu wyciaga sie na kilku tylko rozdzialkach ;p i niestety nie standardowych ;p wiekoszc nowszych gier je obsluguje lecz jest problem ze starszymi ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

full hd jest montowane do tv powyżej 40"(wiem ,że na mniejszych też pisze ale to co napiszą nie zawsze musi być) a hd redy jest w mniejszych tv niż 40" i raczej wielkiej różnicy nie zobaczysz między ful hd i hd redy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...