Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Meth

windows 10 brak starego profilu, zawartosci

Polecane posty

hejka!! mam dosyć typowy problem windowsowy, ale nie wiem od czego zacząć. windows10 na komputerze starszej osoby (także nie za bardzo moge opisac co sie dokladnie wydarzyło) nagle przestal wykrywac zawartosc i z automatu utworzyl profil (zawsze był jeden profil glowny z uprawnieniami admina, teraz tez wykrywa jeden i go bootuje przy starcie) z zawartoscia domyslna - jak po formacie i reinstalu windy. oczywiscie nie widzi starej zawartosci, na dyskach miejsce jest zajete, ale ich zawartosc to 'brak folderow'. nie dziala tez klawiatura (laptop lenovo), ale nie wiem czy ma to związek. miałem podobne akcje na xp i 7, ale tutaj nie wiem jak sie za to zabrać i nawet czego szukac w googlach. ktos pomoze w identyfikacji/naprawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System windows 10 podczas aktualizacji w poprzednich starszych wersjach build proces ten był w trybie przypominającym reinstalację systemu. Obecnie proces ten uległ poprawie i działa aktualizacja na zasadzie instalacji z poziomu działającego systemu. Wcześniej windows potrafił przenieść zawartość dysku z folderów systemowych i folderów z biblioteki jak dokumenty, pobrane,muzyka czy inne do folderu Windows.old tak w przypadku nieudanej aktualizacji przywracał zawartość. Nawet po udanej aktualizacji ten folder pozostawał na dysku przez co zwiększało się zapotrzebowanie pojemności na dysku o dwukrotnie większą niż obecna zajmowana. Przy braku odpowiedniej pojemności aktualizacja była nieudana. Programy powinny działać ale nie wszystkie szczególnie te przeinstalowane pomimo że wpisy w rejestrze są niezmienione w stosunku do tych programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...