Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MieszkoS

Rozwiązany: World of Warcraft. Kupno.

Polecane posty

Witam. Zeby pograc w WoWa, musze kupic 3 czesci WoWa? Wiem, ze sie da na normalnym WoWie, ale odrzuca mnie mysl, ze ja max. lv 60, a oni 80 :confused: Wiem takze, ze istnieje mozliwosc sciagniecia z strony WoWa legalnie, ale ciekawie nie jest, skoro mam sciagac 15gb+ :thumbsup: Jest jakis pakiet WoWa z wszystkimi czesciami lub cos podobnego? :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na polskim rynku dostępny jest jeden pakiet: Battlechest (Podstawka i dodatek The Burning crusade), który daję ci możliwość dobicia do 70 lvl, ale brak możliwoście stworzenia własnego Death knighta na 55 lvlu. Z kupnem drugiego dodatku możesz poczekać, ale wtedy będziesz miał więcej patchy do ściągania : /. Po za tym zapewniam, dobicie do 60 lvlu zajmie ci trochę czasu ( mi dobicie 80. lvlu zajęło około 18 dni efektywnego czasu gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL, ło marzenia :P Ja radzę Ci żebyś sobie kupił Battlechesta i dobił spokojnie 68-69 lvl i wtedy dopiero zakupił WOTLK. No chyba, że koniecznie chcesz grać DK.

Samą grę, czyli instalke można ściągnąć z internetu, a zakupić same klucze do gry. Wtedy wychodzi trochę taniej. Jeżeli chodzi o patche to w tej chwili parę GB one zajmują ale nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Warman:

Wersja PL, ło marzenia :P Ja radzę Ci żebyś sobie kupił Battlechesta i dobił spokojnie 68-69 lvl i wtedy dopiero zakupił WOTLK. No chyba, że koniecznie chcesz grać DK.

Jeśli chce zagrać DK to i tak najpierw musi mieć przynajmniej jedną postać na poziomie przynajmniej 55

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaczowanie od zera to z reguły jakieś 2GB. Poza tym co jakiś czas wychodzą pomniejsze patche (tak do 100MB) i co jakiś czas Blizz robi rewolucję i wtedy to jest jakiś 1GB. Generalnie jeżeli chcesz grać w WoW musisz byś na to przygotowany.

Co do wyboru samego zestawu, to zależy ile chcesz czasu poświęcić na grę. Jeżeli będzie to 1-2h dziennie wystarczy na początek sama podstawka, ewentualnie battlechest. Jeżeli natomiast zamierzasz grać dużo więcej warto zaopatrzyć się w całość, bo i patchowania jest nieco mniej (choć w sumie niewiele - jak instalujesz kolejne patche to tego rzeczywiście wychodzi nawet i kilkanaście GB, ale patch od zera do aktualnej tak duży nie jest) i mniej zachodu jak już dobijesz do 70lvl (para nie pójdzie w gwizdek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...