Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intelfan

Nowa mysz do 120 zł

Polecane posty

Chyba nie dokońca wiesz o czym mówisz :) Pierwsze słysze żeby Salmosa była znakiem firmowym Razera. Zobacz na konstrukcje obu myszy. Deathadder jest duży i tylko dla praworęcznych , zaś salmosa jest mała i nie tylko dla praworęcznych... Dlatego pytam która z myszy według was jest lepsza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathadder jest moim zdaniem zdecydowanie lepszy. Ja ostatnio zastanawialem sie nad kupnem myszki (wybralem logitech g5 i jestem BARDZO zadowolony choc to chyba inna polka cenowa) i po obejrzeniu w necie myszek Salmosa i Deathadder wybralbym ta druga. Jesli jestes praworeczny uwazam, ze bedzie wygodniejsza niz salmosa choc obie myszki sa porownywalne. Jednakze Salmosa jest tansza i jesli chcialbys wybrac ten model to moglbys jeszcze kupic dobra podkladke co tez jest bardzo wazne. Jesli podkladke juz posiadasz (np. jakas szmacianka razera) to bierz Deathaddera, ktory zbiera chyba przychylniejsze recenzje z tego co pamietam. Co do wygladu to Deathadder wyglada w moim odczuciu troche noweczesniej, drapierzniej i bardziej rasowo od pierwszego rzutu okiem widzisz, ze to sprzet dla zaawansowanych graczy. Inna sprawa, ze podswietlenie loga razera w Salmosie tez mowi samo za siebie.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś G5 i DeathAdder to była ta sama półka cenowa, ale potem Razer zszedł z ceną w dół, a Logitech wręcz przeciwnie. Imo nie ma sensu dopłacać do G5 chyba że musisz mieć zmianę wagi, bo tego DeathAdder nie ma. Ale zamiast na G5 popatrzyłbym na DiamondBacka 3G - mi jego kształt nieco bardziej odpowiada, a wnętrzności ma równie dobre co DeathAdder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mała reke (tak jak ja ) to deathadder bedzie dla ciebie niewygodna ( mialem okazje pograc pare dni ) .

Z małych myszek razera to polecam razer kraita ( tak tak jest starszym modelem i niema tylu przyciskow itd . . . ale komu to potrzebne ? ) Dlamnie osobiscie to najlepsza z malych myszek jakie istnieja ( ja myszke trzymam tylko palcami ) ,niejest przebajerzona ( kto tak naprawde potrzebuje tych wszystkich bocznych przyciskow itd ? ) a zato jest dosyc przystepna cenowo ,chociaż z tym ostanio troche różnie ( ja swoja na allegro kupiłem nowa za 47 zł ) a teraz ceny niestety stoja kolo 90żł ale raz na jakis czas trafia sie aukcja i można ją kupic taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Ty Allorze słyniesz z wielkiej prawej "łapy" :) Moja ręka nie jest za duża ;) (jak to mówią mała dłoń to inteligent :) hehe ) Na Allegro Diamondback stoi średnio 140 zł. G5 nówke można dorwać za 120 zł ;)

Z wielką łapą polemizować nie będę, spotkałem się też z określeniem "dłonie pianisty", ale nie zmienia to faktu, że gram trzymając na myszce nie całą rękę a właśnie palce. Nadgarstek opieram na podkładce więc za duże myszki mi nie leżą. A G5 jest dość duża...

Z mniejszych natomiast polecam (prócz tego co było) laserowego Creative, ale w pl już nie do dostania, a tania była.

A, jest też G9/G9x, fajna, mała, ale cenowo kosmos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele myszek firmy Razer można znależć w Empiku lecz ze swojej strony polecam też myszke (zwłaszcza jezeli ona ma byc do gier) steelseries ikari. Na allegro mozna optyczny model tej myszki kupic za okolo 120 zl niestety model z laserem kosztuje ponad 200zl

Optyczną to właśnie mysz z laserem:-) no chyba, że ja czegoś nie wiem - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniejszych myszek to możesz sie jeszcze rozejrzeć za logitechem g3.

Optyczna I laserowa mysz to 2 różne rzeczy :P

W moim rozumowaniu to to samo, bo mysz laserowa również posiada optykę. Różnymi typami są mysz mechaniczna, diodowa, laserowa i v-mouse. To tyle, bo to nie jest właściwy temat do takiej dyskusji xP - GFR

A co do tego ze myszki zwykle sa zapakowane to niestety jest to prawda ale jak poprosisz a sprzedawca niejest bucem który w sklepie ze sprzetem znalazł sie z czystego przypadku to powinien taka mysz odpakowac i pokazac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lape srednich rozmarow (mam 16 lat) i G5 od piatku. Myszka jest swietna i trzyma sie reki jakby ktos robil ja dopasowujac sie do mojej reki. Swietny sensor i cena na poziomie deathaddera (ale nie w polsce a to jest roznica) zadecydowaly o tym wyborze i nie zaluje. Co do tego gdzie znajdziesz te myszki to moze byc problem. Choc kiedys gdy bylem w empiku to widzialem dwa modele logitecha (ale to dawno bylo) i to raczej dla wielu wymagajacych graczy nie najwyzszej jakosci. Moze w innych sklepach tej sieci jest lepiej, ale ja kupowalem tam tylko gry bo myszek prawie nie ma. Ja staralem sie po samym wygladzie ocenic ergonomie myszki i wyszlo mi to niezle. Ja polecam Deathaddera (swietne recenzje i niezla cena) i G5 (sam uzytkuje i jestem BARDZO zadowolony, ale cena w polsce jest chyba wyzsza niz razera). Co do odwaznikow to mi sie nie przydaly do niczego. Co prawda myszka wydala mi sie stabilniejsza przy duzym dociazeniu, ale reka padla po 10min intensywnej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę za późno tutaj wszedłem. -_-'

W każdym bądź razie. Deathadder i Salmosa to dwie różne myszki. Sensor ten sam ale obudowa z deczka inna.. Masz małą rekę i obie myszki będą dobre.. Ci co mają ręce pianisty to raczej Salmosy nie wybiorą ( chyba ze mają styl gry Claw grip ) . Obie myszki będą dobrym wyborem. Obie miałem i testowałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...