Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WhiteKane

Dziwny błąd po zmianie DVD zSATA na ATA

Polecane posty

Witam. Mam taki problem. Posiadałem w kompie (Vista) nagrywarkę DVD pod Sata ale mi padła i podpiąłem drugą ale pod Ata. Pomimoże komp jako master widzi twardy a slave jest nagrywarka to z uporem maniaka wszelkie save`y chce zapisywać na nagrywarce i w kółko wywala komunikat ,że dysk jest pełny. Kombinowałem ze zworkami i nic nie pomogło.

Podaj mi propozycję nowej nazwy dla tematu, zgodnej z regulaminem i opisującej Twój problem, inaczej temat leci do kosza - GFR

Problem z podłączeniem Sata i Ata?

No raczej nie :P Próbuj dalej - GFR Współdziałanie Sata i Ata? Dzięki. Twój pomysł jest lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menadżerze tego dysku nie ma. "Istnieje" tylko w mój komputer i nie mogę nic z nim zrobić. Sprostuję też moją pomyłkę. To SATA II choć to nie powinno robić większej różnicy.

Problem się pogłębia. Przy próbie instalacji Settlers 3 (sentyment i uprzedzam pytanie oryginał w 123%) pojawia mi sie coś takiego jak na screenie. Dodam,że dysk "E" również nie istnieje. Rozkminiłem wiele problemów ale ten rozwala mnie na łopatki bo płytę mogę normalnie odczytać i nagrać. Działa również autoodtwarzanie i ogólnie z DVD wszystko jest OK. Dodam,że Settlersi działali wcześniej na tym samym kompie gdy była nagrywarka Sata.

Używaj opcji EDIT - GFR

Pozbyłem się nieistniejącego dysku "I" przez reinstalkę Nero !?! Jednak błąd pozostał. Żeby nie było wątpliwości to tak jak na screenie wygląda "mój komputer". Dysku "E" jak widać nie ma.

post-49478-1243866708_thumb.jpg

post-49478-1243903574_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...