Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Comar

Rozwiązany: Armies of Exigo - utknąłem

Polecane posty

Jestem w 7 misji kampanii ludzi. Zaciosałem zwariowanego maga i mam 3 kostury błyskawic. Na nic się one jednak nie zdają przeciwko hydrze, zabierając jej zaledwie kilka procent HP. Jedyne co mogę zrobić to ukradkiem przebiec obok niej głównym bohaterem i dojść do końca mapy, podczas gry reszta załogi pada na miejscu. Problem polega na tym, że misja nie chce się skończyć, podchodzę do krańca wrzosowisk i kupa. Nie ma cutscenki, nie ma końca mapy.

Dlatego moja prośba, jeżeli ktokolwiek posiada save'a PO 7 misji, bardzo proszę o udostępnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisnąłem zęby i przeszedłem misję raz jeszcze, pokonując Hydrę. Niestety w celach gry nie napisano, że Hydra musi zostać zabita, ale to już niekompetencja autorów.

Dla potomnych, jeżeli ktoś będzie miał ten sam problem, oto spoiler:

Jeżeli chcecie przejść 7 misję musicie zabić Hydrę. Najlepiej zrobić to wykorzystując dwóch lub nawet trzech łowców, wynajętych w dwóch karczmach za znalezione w skrzyniach zasoby. Mają oni moc znikania, dzięki czemu większą część mapy można przejść wyłącznie nimi, po kolei zabijając wrogów właśnie korzystając z tej mocy. Kiedy dojdziecie do Hydry dwoma łowcami możecie spokojnie użyć mocy na obu łowcach, podejść do Hydry i zabić ją nimi, a przynajmniej odebrać jej większą część HP (Pomogą Wam w tym zabrane kostury błyskawic.

Można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...