Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PATRIX94

PES 2009 czatowanie

Polecane posty

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem forum i mam pytanie dotyczące nowego PES'a. Otóż gram przez internet, ale nie mam pojęcia jak czatować. Szukałem na innych forach, ale tam nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Z góry dzięki :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pad dziala w windowsie (vista) w tescie i pisze ze sie zainstalowal poprawnie, co prawda nie wiem jak go uzyc zamiast myszki.. Jak pierwszy raz uruchomilem gre pojawila sie konfiguracja i ustawilem wszystkie przyciski, nie gralem, wyszedlem, jak wchodze juz gra nie widzi pada, konfiguracja sie nie wlacza i nie ma jej przy profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pad dziala w windowsie (vista) w tescie i pisze ze sie zainstalowal poprawnie, co prawda nie wiem jak go uzyc zamiast myszki.. Jak pierwszy raz uruchomilem gre pojawila sie konfiguracja i ustawilem wszystkie przyciski, nie gralem, wyszedlem, jak wchodze juz gra nie widzi pada, konfiguracja sie nie wlacza i nie ma jej przy profilu.

Dziwny problem, nigdy nie miałem czegoś takiego. Posiadam xp, może to visty albo sterowników pada wina??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...