Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xswistaqx

"Odmowa dostępu" przy próbie otwarcia dysku przenośnego.

Polecane posty

Sprawa wygląda tak:

Mam dysk WD My Passport Essential 320gb i 2 partycje. 4GB i całą resztę (czyli 320gb - 4gb). Na partycji 4GB PortableApps z App.etizerem, a reszta to po prostu miejsce na pliki.

Do rzeczy. Ponieważ zawartość jest mieszana to opcja "Otwórz Folder" w autoodtwarzaniu jest na samym końcu, toteż stworzyłem sobie plik Autorun.inf, który wygląda tak:

[autorun]

ICON=AUTORUN\ME.ICO

Action=Portable Data Storage

Open=\

Pierwsza linijka ustawia ikonę, druga opcję jaka pojawia się na samym szczycie listy autoodtwarzania (tak właściwie to tylko nazwę tego) a trzecia co się stanie jak wybierzemy tą opcję. I teraz 3 linijka powinna sprawić, że otworzy się partycja, na której jest autorun.inf ale wtedy pojawia się błąd "X:\ Odmowa dostępu." gdzie X jest literą dysku jaką windows przyporządkuje tej partycji na różnych komputerach.

No i powiedzcie mi jak sobie z tym poradzić ew. co zrobiłem źle (o ile takie zastosowanie autorun.inf jest w ogóle możliwe). Przy budowie pliku stosowałem własne doświadczenie z jego modyfikacją oraz wiedzę wujka Google.

EDIT

Na prawdę NIKT nie jest w stanie mi pomóc? Ludzie tu jest około 40000 użytkowników (przynajmniej tak wynika z listy) i NIKT nie jest w stanie mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...