Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bykuziom

Dwustronne drukowanie - jaki program?

Polecane posty

Witam, mój problem polega na tym, że chcę wydrukować 4 zdjęcia na kartce tak, aby po wydrukowaniu kolejnych 4 zdjęć z drugiej strony pokrywał się one ze sobą. Probowałem już kreatora drukowania zdjęć w Win XP, ale niestety zdjęcia nie są jedno na drugim. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć za pomocą jakiego programu mógłbym takie coś zrobić? Moja drukarka do Lexmark z612, jesli ta informacja jest potrzebna. Z góry dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Wydaje mi się, że nie ma takiego programu, ale da się to zrobić np. w Wordzie. wstawiasz te cztery obrazki w normalny sposób, potem następne cztery musisz wstawić na kolejnej stronie tak, żeby stanowiła lustrzane[w pionie] odbicie(jeżeli chodzi o układ) strony pierwszej, wsadzić tamtą kartkę odwróconą(nie wiem dokładnie jak, bo nie miałem okazji się z tą drukarką bawić) i drukować. Powinno działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oprócz tego dobrze papier od drukarki wsadzić - bo jak wsadzisz trochę nierówno to ci tak wydrukuje ;) Poza tym można w ustawieniach zaznaczyć drukowanie dwustronne wtedy drukujesz 1 stronę, odwracasz kartkę i drugą. Oczywiście najpierw drukarka drukuje 1 stronę potem jak naciśniesz kontynuuj bierze się za drugą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wordzie już próbowałem, ustawiałem takie same marginesy z obu stron, wyśrodkowywałem i wklejałem, a po drukowaniu i tak było nierówno. Kartki wkładam raczej równo, bo się staram je tak włożyć. Myślałem, że to może nierówna głowica drukująca, ale w Lexmarkach ( przynajmniej w moim ) nie ma opcji wyrównania głowicy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...