Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szuruburu

Problem z mikrofonem w Creative HS-600

Polecane posty

Witam jak w temacie mój problem dotyczy mikrofonu. Jest on zamontowany w słuchawkach Creative HS-600. Problem w tym, że na jednym komputerze działa a na drugim nie. Myślę że jest to problem oprogramowania do dźwięku dołączonego do płyty głównej MSI : Realtek HD Audio Manager. Nie wiem co z tym zrobić. Ściągnąłem najnowszą wersję sterowników i próbowałem z tymi dołaczonymi do płyty. Przy żadnych nie działa. A bez tego programu nie mam dźwięku. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania -> dźwięk i urządzenia dźwięku. Polataj tam po zakładkach("audio" i "głos") i ustaw urządzenia wejścia z rozwijanej listy itp.

Przy zegarku powinieneś mieć ikonkę głośniczka, kliknij tam "Otwórz regulację głośności" i sprawdź, czy wejście liniowe nie jest wyciszone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam XP

2.Wejście liniowe nie jest wyciszone ale nie mogę zmienić głośności (pasek jest zablokowany i nie można go przewijać)

Panel sterowania -> dźwięk i urządzenia dźwięku. Polataj tam po zakładkach("audio" i "głos") i ustaw urządzenia wejścia z rozwijanej listy itp.

^^Czyli jako domyśle urządzenia mam ustawić "Mic in a front panel(pink)", jeżeli tak to i to nie pomaga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...