Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skisek

TweakXP Pro 4, spadek fpsów po instalacji programu

Polecane posty

Mam problem z TweakXP Pro 4. Otóż ściągnąłem sobie ten program z dobreprogramy.pl.

Zainstalowałem, odpaliłem zaznaczyłem kilka opcji, zapisałem i reset komputera.

Po resecie spostrzegłem że komp zaczyna mulić, gry które wcześniej chodziły mi co najmniej 40fps przy rozdzielczości 1024x768 chodzą mi teraz jakieś 5fps, gdy przesuwam okienko robią się takie plamy jak bym nie miał sterów do grafiki. Chciałem przywrócić poprzedni stan systemu poprzez użycie Przywracania systemu (Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Narzędzia systemowe)lecz wpadłem na ten pomysł za późno gdyż instalowałem program pod koniec kwietnia (a teraz jest koniec maja) i gdy próbuję wybrać inny miesiąc on jest niedostępny :confused:

Gdy chcę uruchomić ten program wczytywanie zatrzymuje się na Wczytywaniu Statystyk i nie chce iść dalej :confused:

Ludzie błagam pomóżcie !!! Nowego PC kupywać będę za 2 miesiące ale tego sprzedam i chciałbym naprawić ten błąd który zrobiłem nieumyślnie ! Ludziska pomóżcie swemu metalowemu bratu który jest w potrzebie :wink:

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kazałem mu się włączyć a jak się włączył to wybrałem nVidia i użyłem Magic Key "Clean"+9 damage. Program kilka razy hitał mnie za 1hp (były błędy (jakiś plików nie znalazł)) a następnie użyłem przycisku Close !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...