Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajzer9393

Powolny autostart programu Norton Internet Security '09

Polecane posty

Już wcześniej robiłem podobny temat lecz w innym dziale, ale dziś znalazłem kilka ciekawych rzeczy :whistling:

Otóż mój problem to powolny autostart programu Norton Internet Seciuruty '09 i połączenia lokalnego. Po pokazaniu się pulpitu komp się zacina na jakieś 30 sek. po czym widze że na pasku startu odpala się Norton i połączenie l. Oczywiście przeszedłem przez defragmentacje, wpisy w rejestrze, w autostarcie i antywirus ale nic to nie dało. Na jedny z forum spotkałem podobną rzecz tylko z Kasperskym.

CYTUJĘ:

Witam, mam pytanie.

Ostatnio spotkałem się z ciekawą sytuacją w XPku. Otóż tuż po uruchomieniu systemu wszystko ładnie i piękne uruchomia się, ale ...

... program Kaspersky Internet Security 7 uruchamia sie dopiero po około 1 minucie od uruchomienia.

Chodzi mi o to, czy można jakąś metodą przyspieszyć ten proces uruchamiania konkretnego programu, bo to trochę wkurzające. Gdyż jak nie uruchomi się KIS to Internet Explorer nie wczyta strony internetowej.

Czy jest jakiś program, czy jakiś klucz w rejestrze systemowym, czy jakiś plik systemowy do edycji??

Jakieś propozycje??

Na co sam sobie odpowiedział po pewnym czasie :tongue: :

Problem prawdopodobnie rozwiązany.

Otóż komputer ten jest podłączony do neta poprzez modem Liveboxa poprzez kabel ethernetowy i przez kartę sieciową. W ustawieniach tego połączenia w protokole internetowym TCP/IP nie było wprowadzonych ręcznie danych adresowych czyli adres IP, maska podsieci, brama domyslna, serwery DNS.

Po skorzystaniu z polecenia ipconfig /all w dos i wprowadzeniu ich do protokołu Kaspersky Internet Security wreszcie szybciej się włącza.

Dzięki za pomoc.

Ponieważ jestem mało obeznany w sprawach internetowych czy ktoś może mi powiedzieć czy mam wejść w: połączenie lokalne/właściwości/protokół internetowy TCP/IP/ właściwości i tam wpisać ręcznie dane bo mam puste te pola??

Sorry że tak się rozpisałem, ale potrzebuje pomocy :rolleyes:

Z Góry THX i PoZdRo!!! :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...