Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W CD-A wyczytałem, że jeśli dopiszemy 4 linijki kodu do plików w ustawieniach CRYSIS-a. Możemy zyskać różne "bajery" (nieśmiertelność itp.). Spróbowałem to zrobić na demie ale nie działało. Teraz kupuje pełną wersję. I mam pytanie-czy te 4 linijki kodu mam dopisać po przerwie czy od razu po tekście?

Tak?:

(text oryginalny)

xxx (text dodany)

Czy tak?:

(text oryginalny)

xxx (text dopisany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelność w świecie Crysis:

W katalogu, w którym zainstalowałeś grę, (np. C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config) znajdź plik o nazwie diff_easy.cfg, diff_normal.cfg, diff_hard.cfg oraz diff_bauer.cfg

Te pliki odpowiadają za poziom trudności w grze Crysis ( easy - łatwy, normal - normalny, hard - trudny, bauer - najtrudniejszy). Wybierz poziom trudności na jakim grasz i na jakim chcesz stosować kody i dodaj na końcu pliku linię: g_godMode = 1 . Zapisz plik i uruchom grę. Od teraz w Crysis jesteś nieśmiertelny! Sam przyznaj, że takie (nie) kody są kuszące, prawda?

Kolejne (nie) kody do Crysis to mod na nielimitowaną ilość amunicji:

Postępuj analogicznie jak z opisem powyżej, tylko zamiast linii g_godMode = 1 wstaw i_unlimitedammo = 1

Pamiętaj, że kody do Crysis wpisujesz na własną odpowiedzialność. Stosowanie kodów w Crysis może zepsuść wrażenia z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...