Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spilner

MMOFPS za darmo

Polecane posty

Witam! Chciałbym, żebyście mi polecili jakies bardzo dobre sieciowe FPSy za darmo. Oprócz Counter Strike'a, który mi się nie podoba, CrossFire'a i multiplayera Call of Duty. Chciałbym jeszcze dodać żebyście podali gry, gdzie się "rozwija postać" tak jak w CoD4, albo CrossFire. Rozumiecie - ranga, stopnie, item shop, pieniądze, a nie bezsensowne włóczenie się po serwerach. No i zeby wykonanie techniczne było przyzwoite. Czekam na szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś całkiem fajnie grało mi się w WarRock, jednak po jakimś czasie nastąpił wysyp cheaterów i miłe chwile się skończyły. Nie wiem jak teraz wygląda sprawa z oszustami, ale możesz spróbować, bo klient waży niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, na obecną chwilę taka gra nie istnieje. Powstaje jakiś MMO/FPS osadzony w postapokaliptycznym świecie (nie chodzi o The Vault) ale niestety tytułu nie pamiętam, pisano o tym na gry.wp jakiś czas temu. Poza tym żadna z tych gier które wymieniłeś na należy do MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę którą mogę śmiało polecić, mianowicie Soldier Front, może nie ma zachwycającej grafiki i często potrafi nieźle lagować, ale jak zacząłem w to grać to ciężko mi było przestać. :) Tu masz link:

Soldier Front

Polecam, ale raczej tylko tym którzy szukają "darmowego" FPS'a :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QuakeLive. Niech Was nie zrazi Towarzyszu Obywatelu ta nazwa. To całkiem nowy, odlotowy "Kłejk" - w ciągu 6 tygodni - 6 nowych map. A już dostępna jest pierwsza. No i w stosunku do Q3 ma jeszcze 2 nowe mapy, poprawioną grafikę (gł. bronie), interfejs, możliwość gry przez przeglądarkę lub na full screenie i to zarówno w 4:3 jak i 16:10.

Są i statystyki i nagrody przyznawane najlepszych.

W ręce Wasze oddaję link prowadzący do tej gry wraz z instrukcją w języku angielskim.

http://www.quakelive.com/

:starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalo by sie popatrzyc na to QuakeLive. Ale obecnie gram w Combat Arms i powiem szczerze ze gra sie fajnie. Wkurza mnie jedynie to ze jak kupie jakas bron w shopie to za dzien lub dwa mi ja zabieraja :confused: A kasa z nieba nie leci :biggrin:

A tak poza tym. Counter Strike jakis taki niemrawy jest. Tutaj z kolei denerwuje mnie to ze duzo cheaterow gra w CS. Ale to podstawowa wada a jest ich... DUZO wiecej...

Ale chetnie polecam Combat Arms...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to Ci chodzi Klik

Jeśli rangi itp to CoD byłoby najlepszym wyjściem. Fakt nie jest za free ale darmowe gry tego typu dla tego są darmowe bo nikt by ich nie kupił więc coś jest z nimi nie tak;p (patrz wypożyczanie sprzętu). Ja teraz czaje się na Team Fortress 2 :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

- quake live

- combat arms

- battlefield heroes (to na razie beta i w sumie nie fps, tylko tps, ale bardzo fajna i klimatyczna strzelanka)

- America's Army 3 - aktualnie się w to zagrywam i jestem bardzo zadowolony, w Lipcu nie powinno być z nią już żadnych problemów technicznych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na YT i XF to w AA3 nie można jeszcze praktycznie grać ze względu na problemy techniczne.

A może Battlefield Heroes? Nie jest to FPS, ale bardzo fajna strzelanka TPP z "jajami". W dodatku instalka waży jakieś 600mb, a cd-keye rozdają teraz na lewo i na prawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Twoim zdaniem Combat Arms się nie kwalifikuje?

- zdobywanie poziomów

- kupowanie broni

- sklep za prawdziwą kasę nie jest potrzebny do bycia najlepszym

- wprowadzili w sumie niedawno nowy tryb: Fireteam - zbierasz swoich prawdziwych kolegów i jedziecie na boty (jest to w sumie misja ratownicza w klimatach Helikoptera w Ogniu)

- dużo ciekawych map

- dużo broni

- liga w tej grze jest na ESL (www.esl.eu)

- tryby rozgrywki: Capture the Flag, Elimination, Search and Destroy, One Man Army, Fireteam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Combat Arms byłoby pięknie, gdyby nie panująca paranoja dotycząca hakowania. Gram od kilku dni i ani razu, powtarzam, ani razu nie zdarzyło mi się żeby ktoś podczas jakiegoś meczu nie oskarżył kogoś o hakowanie. Że o zwyzywaniu się od noobów i innych gorszych rzeczy nie wspomnę. Wielokrotnie zostałem wyrzucany z meczu za to, że "hakuję" czyt. za dobrze sobie radzę. A zwyzywania mnie przy tym krocie.

Jak lubisz jak twoją rodzinę się zwyzywa i lubisz być wykopywany za fuksiarskiego headshota, zagraj w Combat Arms. :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Combat Arms byłoby pięknie, gdyby nie panująca paranoja dotycząca hakowania. Gram od kilku dni i ani razu, powtarzam, ani razu nie zdarzyło mi się żeby ktoś podczas jakiegoś meczu nie oskarżył kogoś o hakowanie. Że o zwyzywaniu się od noobów i innych gorszych rzeczy nie wspomnę. Wielokrotnie zostałem wyrzucany z meczu za to, że "hakuję" czyt. za dobrze sobie radzę. A zwyzywania mnie przy tym krocie.

Grałeś kiedyś w CSa? Nie? To zobacz najpierw jak tam jest. 2 banie po kolei i masz bana ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z CrossFire , paranoja na punkcie hakowania , chociaż przyznam , że na hakerów (chacker-ów ?) trafiałem dość często , do tego dożucam jeszcze nieco zwalony item shop (chciałem sprzedać broń , wiec patrzę - cena sprzedaży 36000 GP , tyle za ile broń kupiłem , sprzedaję i co ?! zamiast 36000 GP za sprzedaż dostałem jakieś 5000 GP ) i SP do kupienia (kupuje się za to tymczasowe ulepszenia np do broni) których paradoksalnie kupić się nie da i mamy miks który (przenajmniej mnie) stutecznie odstraszył .

PS Ja gram teraz w CoD : UO za 45 zł i tryb multi jst nieczego sobie szczegulnie jeśli ktoś lubi takie klimaty .

PS2 Mogę jeszcze polecić Urban Terror za dynamiczne walki i całoksztaut .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...