Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

quarrior

Gears of War, problem z zalogowaniem do Windows LIVE

Polecane posty

Witam, mam taki problem. Otóż w gears of war (pc) chciałem pograć na multi jednak nie loguje mnie przez internet tylko offline. A problem tłumaczy jako problem z siecią.Nie mogę się zalogować nawet w GTA IV. Więc w czym tkwi problem?

Dodam jeszcze, że kiedyś kombinowałem z hamachi i grzebałem w rejestrze bo z kumplem chcieliśmy sobie zagrać. Ale później przywróciłem tamte ustawienia i było ok.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta usługa nie jest w Polsce dostępna. Nawet jak zalogujesz się na USA to i tak rozpozna cię op ip twojego kompa także po sprawie, ja też nad tym cierpię. Powodów dlaczego ta usługa jest niedostępna nie znam ale czuję się przez to jak w kraju trzeciego świata :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wcześniej się dało , ale w ogóle Polska jest traktowana przez Microsoft jak Trochę przerośnięta murzyńska wioska(bez dyskryminacji oczywiście). Czuje się tym urażony nawet nie mogę pograć sobie spokojnie na kompie bez kombinowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj cofnąć czas w kompie o rok, jak coś nie złapie to o kilka miesięcy . Jak zaloguję się poprawnie to znów możesz przywrócić date i po problemie ;) Mi pomogło

Tu nie chodzi o datę - tylko wersje Windows LIVE. Jest to logiczne bo data systemu nie jest w jakikolwiek sposób powiązana z logowaniem się i IP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...