Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blask

Turok, problem w misji z szukaniem radia

Polecane posty

Witam,

Grupa: Forumowicze

Postów: 0

Użytkownik nr: 68 984

Dołączył: Wczoraj, 23:13

Witam,

Mam pewien problem w misji z szukaniem radia (duch w cieniu bodajze?) i w miejscu gdzie spotykam Cowboya prowadza mnie w strone wawozu gdzie po drugiej stronie ludzie Kane'a nawalaja sie z dilofozaurem. potem dobijam reszte ekipy tam gdzie są machineguny i składy amunicji i cisza.Kompas ciagle prowadzi mnie tam gdzie nie moge iść w tym składzie amunicji. Według mnie powinno nastąpić zakończenie i jakiś tam filmik, zresztą według poradników także. A może źle idę? Żeby było jasne, przeszedłem przez ten pień zabiłem dinozaura, ludzi, całe składowisko z amunicją i tam się znajduję. Gierka oryginalna. Jeśli ja coś robię źle prosze o podpowiedź, jeśli natomiast jest to bug w grze, prosiłbym o odp żebym nie marnował czasu na znalezienie rozwiazania. Coś może być na rzeczy, gdyż gdy pierwszy raz dotarłem na skład amunicji((miejsce z machingunami),zginałem, a gra po załadowaniu już pozbawiła mnie powtórnej możliwosci rozprawienia się z obozem.Jakby sama uśmierciła wszystkich. Chyba przez to że powinienem zabić tam ostatniego, powinna nastapić sekwencja filmowa i następny chapter, a gdy nie ma nikogo jest lipa.... takie jest moje rozumowanie.Jestem ciekaw o co w tym wszystkim biega. Sorry za topic po takim czasie wydania gry, ale zanim postanowiłem odkupić Turoka 2008, postanowiłem zająć się poprzednimi częściami. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przejść od nowa cały rozdział lub szukaj do skutku żołnierzy może wszystkich nie zabiłeś.Pozdro

Jak od nowa, daje tryb fabularny i ładuje od momentu ostatniego save'a wykonanego przez samą grę. Nie widzę zbytnio mozliwości wyboru jakiegoś chaptera, bo jeśli bym widział wpadłbym odrazu na taki pomysł. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie poprosić użytkowników forum o save'a Turoka właśnie po tej misji, o ile jakimś cudem ktoś to przeczyta:P i będzie jeszcze pocinał w Turoka. Dzięki za zainteresowanie.

Spróbuj przejść od nowa cały rozdział lub szukaj do skutku żołnierzy może wszystkich nie zabiłeś.Pozdro

Jak od nowa, daje tryb fabularny i ładuje od momentu ostatniego save'a wykonanego przez samą grę. Nie widzę zbytnio mozliwości wyboru jakiegoś chaptera, bo jeśli bym widział wpadłbym odrazu na taki pomysł. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie poprosić użytkowników forum o save'a Turoka właśnie po tej misji, o ile jakimś cudem ktoś to przeczyta:P i będzie jeszcze pocinał w Turoka. Dzięki za zainteresowanie.

Bug w grze. Temat do zamknięcia. Znalazłem rozwiazanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...