Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AngelSlayer

GF 8600 GT 512 Mb i gry

Polecane posty

Siemka,

Mam problem z większością gier które wyszły powyżej 2006 roku.

Za każdym razem mogę pograć kilka minut, potem gra łapie zwieche na ok. minutę i cała grafika się kaszani.

Te gry to m. in. : Heroes V + dodatki, Rise of the argonauts, call of duty 4.

O dziwo miałem ten sam problem z Ojcem chrzestnym 2, ale po rpostu zacząl normalnie działać, mimo że nic nie robiłem o_O

Próbowałem wszystkiego. Reinstalka systemu, aktualizacja sterowników do karty, aktualizacja DirectX dołączonego do gry, ale nic nie pomaga. Wie ktoś w czym tkwi problem?

Mój sprzęt:

Athlon 3500+

1 Gb RAM-u DDRII

GeForce 8600 GT 512 Mb

Creative SB X-Fi fatality pro Titanum

Plyty głównej nie pamiętam dokładnie ale produkcji Gigabyta

Windows XP Home + SP3

Z góry thx :)

Ps. Jeśli to jest problem z jakimś programem to proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Thx dla admina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiatorek który jest razem z kartą.

Chociaż to nie musi być to bo zrbię ctrl+alt+del, wyłączę grę, włączę od nowa i działa znowu kilka minut. A tak szybko to karta by raczej nie wystygła.

Dodam jeszcze że jak miałem wcześniej Radeona X800 256 Mb to wszystko ładnie działało

(czyt. Heroes V, NFS, Godfather I, itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz chipset na płycie głównej? Miałem kiedyś podobny problem z kartą GF i układem VIA. Okazało się, że mobo ECS bądź Asrocka (już nie pamiętam dokładnie) ma dziwne problemy w takim właśnie zestawieniu. Sprawdź to tym bardziej, że na poprzedniej karcie wszystko było ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działało z poprzednią grafiką to prawdopodobnie problem tkwi w obecnej grafie. Czasami tak się złoży że grafa nie bardzo chce współpracować z mobo i wyskakują właśnie takie cyrki. Przetestowałem to na własnym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne ja też miałem problemy z kartą od Gigabyte...A w NFS miałem takie coś - długi zwis następnie jak się odwiesiło to wracało do normy...Czasami. Nie chce przesądzać iż to jest taka sprawa ale miałem kiedyś podobny problem z podobnymi objawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jak miałem 8600 GT Asusa to były czasy, wiecznie się przegrzewała i w przeciągu 6 miesięcy potrafiła się spalić 2 razy !! W końcu zdenerwowany postanowiłem kupić kartę, która ma 9 z przodu i jakoś nie narzekam (ale coś mi się wydaję, że do czasu, ale może to tylko złe przeczucia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...