Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekn

Skype - Błąd I/O dysku

Polecane posty

Więc tak: mam sobie Windowsa 7 i dziś wyskoczyła aktualizacja Skype. Ściągnięta, zainstalowana... ale jest jeden mały haczyk: podczas logowania wyskakuje tekst "Błąd I/O dysku. [tu brednie o restarcie Skypa a potem kontakcie z obsługą techniczną]". Cały myk polega na tym, że w FAQ piszą o rozwiązanym problemie w wersji bodajże 4.0.0.25 a jakoś innego środka komunikacji z nimi nie znalazłem. Ponadto cholera nie reaguje na uruchamianie w trybie kompatybilności ani z Vistą, ani z XP, ani z 2000. Najlepsze, ze ten problem już był na tym systemie i go ominąłem (tylko nie pamiętam jak :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: mam sobie Windowsa 7 i dziś wyskoczyła aktualizacja Skype. Ściągnięta, zainstalowana... ale jest jeden mały haczyk: podczas logowania wyskakuje tekst "Błąd I/O dysku. [tu brednie o restarcie Skypa a potem kontakcie z obsługą techniczną]". Cały myk polega na tym, że w FAQ piszą o rozwiązanym problemie w wersji bodajże 4.0.0.25 a jakoś innego środka komunikacji z nimi nie znalazłem. Ponadto cholera nie reaguje na uruchamianie w trybie kompatybilności ani z Vistą, ani z XP, ani z 2000. Najlepsze, ze ten problem już był na tym systemie i go ominąłem (tylko nie pamiętam jak :) ).

Może Re-Instal pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Najpierw update przez samego Skype, później ściągnięty ręcznie. Jak zresztą mówiłem, wcześniej działał bez problemów.

EDIT: W kwestii update wydanego wczoraj, należy unikać instalowania go. Najwyraźniej nie ma rady na ten błąd na Windowsie 7. Opcję automatycznego update można wyłączyć w Zaawansowanych, a starsza wersja jest osiągalna wciąż na stronie downloadu Skype.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...