Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lenek22

Hybrid SLI i HybridPower

Polecane posty

siemanko wszystkim moja sprawa wygląda tak. odebrałem kompa z naprawy płyta siadła a że nie dało się jej naprawić dostałem inną lepszą płytę z technologią Hybrid SLI i HybridPower, płyta firmy asus ze zintegrowaną grafiką 8300.pytanie brzy tak czy funkcja hybrid power współpracuje z moją kartą graficzną 8800 gt ??. wiem że gdy weszła ta technologia nie było kart z nią zgodnych a nie wiem jaj jest teraz w google znalazłem tylko opisy z stycznia. Może wyszedł jakiś sterownik czekam na wasze odpowiedzi z góry dzięki. [ciach]

Jeden temat - jeden problem <GFR>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczenie hybryd sli w twoim przypadku nie ma zadnego sensu, bo masz dobra karte graficzna,

efekty uzywania hybrid sli widac przy slabej karcie karcie klasy 8600gt w ktorej przyrost wydajnosci siega 30%

u ciebie nie byloby zadnego przyrostu wydajnosci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczenie hybryd sli w twoim przypadku nie ma zadnego sensu, bo masz dobra karte graficzna,

efekty uzywania hybrid sli widac przy slabej karcie karcie klasy 8600gt w ktorej przyrost wydajnosci siega 30%

u ciebie nie byloby zadnego przyrostu wydajnosci

tyle to wiem chodzi mi głównie o hybrid power

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta kosztowała 362 zł nie pamiętam dokładnie modelu jak wrócę do domu to napiszę znalazłem tekst że zotak wypuścił 8800 z tą obsługą technologia weszła w styczniu 2008 ja kartę kupiłem pod koniec lutego.

to nazwa karty M3N78-EM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...