Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

XIII, misja ze szpitalem

Polecane posty

Otóż natknąłem się na bardzo dziwny błąd w strzelance XIII (dołączonej do grudniowego CDA)

Dotarłem do misji ze szpitalem.

Idę za policjantami, tak jak trzeba, wchodzimy do wielkiego pomieszczenia w którym jest dwóch kolejnych. I oni nie stąd ni zowąd rzucają się na mnie z pięściami. Ja się bronię, obezwładniam ich.

Policjanci leżą nieprzytomni na ziemi, biorę klucz, otwieram pokoik tuż obok, idę przez przejście wentylacyjne.

I gdzie wchodzę?

Otóż wchodzę do IDENTYCZNEJ KOPII poprzedniego pokoju z obezwładnionymi policjantami leżącymi na ziemi w tych miejscach w których ich powaliłem, ze wszystkimi detalami tamtego pokoju, nawet widać rozbitą butelkę którą rozbiłem w trakcie walki! LUSTRZANE ODBICIE.

Co więcej. Chodzę po tym pomieszczeniu i widzę pokoik tuż obok, tam przejście wentylacyjne, z którego wchodzi się do kolejnego identycznego pokoju... :blink:

Kilka razy przechodziłem to i zawsze ten drugi pokój jest kopią pierwszego: raz nie zbiłem butelki, to w tym drugim pomieszczeniu nie była zbita.

Wygląd drugiego pokoju dostosowuje się do pierwszego :wacko:

Co najgorsze, z tego nie ma ucieczki, żadnego wyjścia!

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że robisz dokładnie jak na tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=Zs5i3oak1iw...feature=related

A jeżeli to nie pomoże to jest to faktycznie "Niesamowity błąd" i ja pomyślałbym tylko o reinstalce... Tu trzeba eksperta, a ja nim na pewno nie jestem :)

EDIT Sądząc po twoim opisie i filmiku, to tak właśnie ma być :) Pójdź dalej po kanałach wentylacyjnych jak na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...