Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Klawiatura Razer Lycosa - kilka klawiszy przestało działać.

Polecane posty

Witam.

Posiadam klawiaturę Razer Lycosa Mirror Special Edition.

Od zakupu (3-4 tygodnie) działała sprawnie..do wczoraj. Dziś po popłudniu odpalam, chcę się zalogować do systemu, a kilka klawiszy raptem przestało działać. Sprawdziłem na drugim koncie - rzeczywiście, w notatniku też nie działają klawisze. Klawiatura nie jest zalana, podświetlenie działa, klawisze wciskają się normalnie..nie ma żadnego kurzu itp. Dodam, że na drugim komputerze jest to samo. Natomiast inna klawiatura działa bez problemu (pod PS/2).

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko serwis, jak sprawdziłeś ją na drugim kompie.

Za droga klasa i za krótko ją masz, żeby samemu coś kombinować.

Aż mi się nie chce wierzyć, że Razer po miesiącu padł.....

Mój Samsung ma 9 lat i trzyma się nieźle, a "ART" (sam nie wiem co to xD pewnie kosztowała 15,50 ) też już trochę ma i nic się nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam nie dowierzam :sad: I co najgorsze tak z dnia na dzień..nie wiem jakim cudem.

Miałem w życiu wiele tanich i tandetnych klawiatur (przeważnie jakiś Chicony, A4 Tech) i większość zapewne do dziś by działała, gdybym nie wymienił na nowsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Bo najlepsze klawiatury to te w których nie ma się co zepsuć :D Ja sam dużo gram na kompie, nigdy nie miałem profesjonalnej klawy, bo i tak się ręka po 30 minutach przyzwyczaja do ułożenia przycisków ;]

A co do problemu to tak jak wyżej pisałem, ja bym się nie zastanawiał nawet.

No chyba że coś w ustawianiach poklikałeś czy cuś, nawet nie orientuję się ile to ma opcji.

Ale nawet w takim przypadku w serwisie ich głowa nie rozboli, a ty będziesz spokojny ;]

Tyle ode mnie, powodzenia przy ewentualnej reklamacji i trzymaj się ;]

pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno czytałem w necie, że cała seria klawiatur Razera miała poważne wady produkcyjne. Były podane konkretne modele i numery serii. Aczkolwiek nie mogę teraz tego nigdzie odnaleźć. W każdym razie firma od razu wymieniała wadliwy towar, więc nie powinno być z tym żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś znalazł link to proszę podaj, bo sam miałem kupować Racera i teraz zastanawiam się czy nie lepiej wziąśc Logitech. A nie pamiętasz czy w tym artykule pisali, o tym, czy te wady zostały już wyeliminowane. I czy przyjmowali w 100% reklamacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś podobnego co powiedział Lomelindi, jednak było to forum . :) Jak znajdę tą strone to odrazu zrobie edit ;)

Edit:

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...p;#entry6689642

Link do formularza jeśli ktoś ma wadliwą serie:http://www.razersupport.com/lycosa/lycosa-keyboard.php

Co do samego forum na którym o tym napisano to niezła historia . Jedną Lycose wymienili mu na dwie NOWE.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Michal512

Bierz Lycosę spokojnie.. każda rzecz moze sie zepsuc - po to jest serwis, gdzie naprawia / wymienia na nowke. A Razer robi swietny sprzet, tylko jak wielu producentom, mogl miec male klopoty podczas produkcji - zdarzyc sie to moze zawsze i wszedzie, nawet w fabryce Maybacha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co byla napisane w poscie z linka wyzej, to moj numer seryjny sie nie zalicza do wymiany..ale w Google wyskoczylo jakies forum anglojezyczne, gdzie byl opis z poczatkiem numeru seryjnego identycznym z moim (MT084...) i ze ludzie maja z tym problemy - oczywiście chodzi o wersje Mirror Special Edition - czyli klawiaturę całą lśniąca.

/edit/

Na razie czekam do 26 maja, bo firma, gdzie kupiłem klawę ma urlop. A jesli miałbym wysyłać do Razera za granicę... to zanim by doszła minęło by sporo czasu no i koszty wysyłki dość duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest z innej bajki. A mianowicie, czy w tej klawiaturze po prostu zawsze jest problem z Toucz Panelem ? Dziś została przysłana, i oprócz tego panelu spisuje się świetnie. Sam panel czasem działa, czasem nie. Można temu jakos zaradzić ?

A tak poza tym, to dopiero zaczynam zabawę z tą klawiaturą, więc jak komuś się chce to może mi przedstawić parę ciekawych bajerów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku sam mam Lycose tez mialem taki problem i zobilem takie cus(mowie do Adama_r iAretimsa):

1.Usunołem sterowniki.

2.Odlaczylem kable.

3.Zainstalowalem po 3 restartach i podpialem i dzialalo^^

Ważne zebys OBA Kable podpial.

a od emnie:

Chce kupic razer mamba, ale droga ino jest:/

Chce spytac posiadaczy czy naprawde warto za tyle kasy??/

czy wszystkie funkcje uzywacie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem dużo w google na temat problemów Razera Lycosa Mirror - dlaczego? a no dlatego bo mam ten sam przypadek co -Vantage- który wystartował z tym tematem. Ja zakupiłem tą klawę 18 maja 09 za całe 255 zeta i gdybym wiedział że część klawiszy padnie dziś (a coś już było nie w porządku wczoraj) to bym jej nie kupił! no tak ale teraz można sobie gdybać.....frustracja jest że niby taka marka a wytrzymała miesiąc. Klawiatura dla graczy - takie hasło - nie zdążyłem nawet się przekonać jak się zachowuje podczas wymagających gier, bo kto by sie spodziewał że padnie po pisaniu w wordzie....Sprawdzałem ją na 2 kompach i niestety nie działa część klawiszy po lewej stronie. Jak wyżej poczytałem tylko serwis jest drogą pomocy....no coż następny zakup to klawa bez żadnych fajerwerków! odradzam zakup :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...