Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

SBK 09

Polecane posty

SBK 08 ominąłem co prawda, ale 09 zapowiada się bardzo ciekawie. Mają być zniszczenia motocykli, dużo opcji ustawień w garażu.

Model jazdy inny, bardziej realistyczny niż w serii MotoGP. Chętnie wypróbuję tą grę. Jak tylko się pojawi, to ją sobie sprezentuję i podzielę się wrażeniami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w SBK08.

No muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony tą grą. Nigdy nie grałem w tego typu gry (nie pociągały mnie). Z nudów zainstalowałem ją (z cover-ka CDA) i... okazało się, że to całkiem dobry tytuł.:D

Na początku rozgrywki strasznie się frustrowałem...(trudno nauczyć się jeździć na zakrętach pod kątem 30 stopni przy prędkości 200 km/h) lecz potem.. sama przyjemność! Dla bardziej ambitnych jest poziom extremalny (dla hardkorowców), oraz możliwość grzebania w motorze (zawieszenie, biegi itp). POLECAM !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach gre odinstalowałem,głównie z powodu tego że multi praktycznie nie istniało.Raz zdarzyło mi się trafić na 2 osoby grające,ale to był jeden jedyny raz.W singlu probowałem coś grać,ale jeśli na 95 % zakrętach jestem poza torem to długo wytrzymać nie mogłem :biggrin: Brzydka grafika,nieistniejące audio.No i symulacja do bólu prawdziwa.O wiele bardziej wolałem MOTO GP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot z takimi grami polega na tym, że ich głównym odbiorcą jest typowy maniak, taki jak ja np. :laugh: Dla niego będzie istotne, że ściga się w aktualnym sezonie a nie w zeszłym. Nie będzie mi przeszkadzać, że "trasy jakieś tak mało zróżnicowane". Ważne, żeby były to dobrze odwzorowane tory z danego sezonu. No a to się przekłada na to, że nie będę zbyt patrzył na cenę. No wiadomo, jak będzie sporo ponad 100 to bym nie kupił. Natomiast dla całej reszty nie powinno to mieć znaczenia. Wtedy, o ile chcą się zapoznać z tego typu grą, świetnym rozwiązaniem jest SBK 08. CDA dał ją nam za darmo, także ideał. Chociaż z drugiej strony, całej reszcie mniejszego kalibru pasjonatów z pewnością do gustu bardziej przypadnie MotoGP 08. Łatwiejsze, szybsze, jednym słowem przystępniejsze.

A seria SBK to ścigałka bardziej dla lubiących realizm. Dużo opcji grzebania w ustawieniach motocykla. Chociaż najnowsza odsłona oferuje też odprawę z inżynierem. Mówimy mu jak chcielibyśmy ustawić motocykl i dobierane są optymalne nastawy. Nie przeszkadza to oczywiście zmodyfikować ich jeszcze potem według własnych upodobań. No a potem na tor. W tej grze naprawdę warto poświęcić cały dostępny czas na wolne treningi. Tylko wtedy można nauczyć się jechać optymalnie. Swoją drogą jeśli wcześniej grało się w MGP to też trzeba się przestawić na SBK. Niby sterowanie jest to samo, ale reakcje inne. W każdym razie wymaga przyzwyczajenia. Ogólnie gra bardzo przyjemna.

I tak jak już wspomniałem. Dla chcących się zwyczajnie pościgać - poprzednia część. Jeśli nie masz z CDA, to na pewno gdzieś leży przeceniona. Dla maniaków - warto zobaczyć, ale też nie obowiązkowo. Duży minus za sprzedawanie tego samego z uaktualnionym sezonem. Nie podoba mi się takie branie przykładu z EA i ich serii sportowych.

A zapomniałem dodać. Multi w tych grach praktycznie nie istnieje. Nawet w bardziej popularnym MGP. Także jeśli myślicie o pościganiu się z kimś żywym na drugim końcu kabla - zapomnijcie. Pozostają jedynie ligi i umawianie się na wyścig. A to nie zawsze jest dobre rozwiązanie i z pewnością nie dla każdego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, ale jakoś nie przypadło mi do gustu. Fajnie się jeździ ale czegoś tu brakuje. Tak jak bylo w recenzji. Gra szybko się nudzi.

Ze mną było tak samo.. Zagrałem wyścig parę razy, odinstalowałem i odłożyłem pudełko na półkę. Nie jestem wielkim fanem motocykli, dla których ta seria powstaje. Ja osobiście mam skuter i to mi wystarcza. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...