Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajinYoda

Rozwiązany: Gothic I, gra wyłącza się w świątyni Śniącego

Polecane posty

Witajcie! Mój problem polega na tym, że kiedy podczas pierwszego pobytu w Świątyni Śniącego gra wyłącza się przy jednym z Orków Ożywieńców(tych głównych). Gra twierdzi, że plik z jego głosem nie istnieje. Próbowałem przeinstalować grę (zachowując save'y). Nawet kolega próbował mi przesłać ten plik, ale u niego także go nie ma (ale grę już przeszedł bez problemów). Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobić? Nie instalowałem żadnych modów ani łatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób kopię zapasową płyty (chyba wiesz o czym mówię) i zainstaluj z kopii. Albo zaopatrz się w inną kopię (nie zapasową, oryginalną) gry (jeśli któryś z twoich kumpli ma Gothica to pożycz sobie). W ostateczności podaj nazwę pliku, a ja zainstaluję swojego Gothica i ci pliczek prześlę, na maila albo przez GG (jeśli masz), czy coś innego lub wrzucę na jakąś stronę i ci linka wyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od końca :)

W domu mam 2 kompy. Na jednym działa(nie mogę z niego za często korzystać - rodziców), na drugim nie. Przesyłałem sobie już ten plik. Bez rezultatu. Próbowałem także z inną wersja (płytą). I także nic :(.

EDIT> temat do zamknięcia. najwyraźniej Forum Actionum ma właściwości magiczne i naprawiło mi grę! :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...