Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Rozwiązany: Dobry gryzon dla graczna

Polecane posty

Witam chciałem dobra myszke kupic bratu na urodziny, postanowiłem bezprzewodowa poniewaz normalna i tak rozwali albo kabelek wyrwie ;/ No niestety nie wiem po kim to ma ale chyba nie po mnie... heh Chciałem mu kupic cos takiego jak ja mam czyli G9 tylko w wersji hmm bezprzewodowej nie ma.Nie mam pojecia prosze o pomoc, pozdrawiam Meds.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na prezent 500zł... Ale ja dałbym bratu moją starą, a Mambę wziął dla siebie ;P

Ogólnie dla graczy nie ma bezprzewodowych myszek, ponieważ mają długi czas reakcji. A jak są, to ceny mają kosmiczne na normalną kieszeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musi być bezprzewodowa, to poza Razerem jest jeszcze tylko nowy Microsoft SideWinder, ale dużo tańszy niestety nie jest...

Generalnie - jeśli nie jesteś graczem-milionerem lepiej zostać przy przewodowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakbyś się zdecydował na gryzonia przewodowego to polecam Razera DeathAdder'a + np. podkładka Razer Destructor ;]

Sam tą myszkę mam i jestem baaardzo zadowolony. I w porównaniu z moją starą mychą A4Tech X-710 to niebo a ziemia ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jest do 100zł ( chyba za 120zł jest ), ale polecam , tak jak i XANDI, myszkę DeathAdder. Jest to świetna mysz, i ani razu nie miałem z nią żadnych problemów. No i ustawienie czułości w locie jest czymś bardzo przydatnym :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na allegro musisz dopłacić dodatkowo za przesyłkę, więc koszt się wyrówna :P No i przy allegro nie sprawdzisz, jak Ci mysz w dłoni leży - w fizycznych sklepach jest to możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buczek 93

Ja w cenie około 100 zł polecam Razer Diamondback 3G. Sam mam taką myszkę od kilku tygodni i jestem zadowolony. Wahałem się między nią a Death Adderem, ale wybrałem kilkadziesiąt złotych tańszego Diamonbacka. Za zaoszczędzone pieniądze dokupiłem dobrą podkładkę i mam zestaw, który w zupełności mi wystarcza.

Wszystkim niezdecydowanym co do modelu nowej myszki polecam ten artykuł:

http://pclab.pl/art28557.html

Co prawda brakuje kilku najnowszych modeli, ale warto się z nim zapoznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamondback 3G a DeathAdder różnią się obudową, wnętrzności i możliwości mają takie same, więc spokojnie można wybrać tego, który lepiej leży w ręce / bardziej się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...