Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcinaa

Problem z działaniem menu z covera CDA

Polecane posty

wkładam płytkę z najnowszego CDA, uruchamiam normalnie, menu, pełne wersje, spaceball, instaluj i tu błąd

ok, wyjmuję płytkę, myślę, że może coś inne pójdzie, dwuklik i zamiast menu z cda, wchodzę w menu, a tu "E/CDA nie jest prawidłową aplikacją win 32"

to samo z setup do każdej z gier. coś takiego zdażyło mi się już z nr 12/07, aby hitman się uruchomił, poradźcie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisałem, że to nic nie dało, bo mi się wydaje, że tak, w każdym razie z setup jest tak samo jak z menu...

znajomy powiedział mi, że on też ma ten sam problem z płytami z tych numerów, co ja.

chyba spełnia to warunki reklamacjii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładam płytkę z najnowszego CDA, uruchamiam normalnie, menu, pełne wersje, spaceball, instaluj i tu błąd

ok, wyjmuję płytkę, myślę, że może coś inne pójdzie, dwuklik i zamiast menu z cda, wchodzę w menu, a tu "E/CDA nie jest prawidłową aplikacją win 32"

to samo z setup do każdej z gier. coś takiego zdażyło mi się już z nr 12/07, aby hitman się uruchomił, poradźcie,

ściągnij najnowsze JAVA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tez mam problem z odpaleniem menu z płyty cda...Wkładam płyte do napędu dvd,wchodze w mój komputer i chcę odpalic płtykę lecz nie idzie...Po pewnym czasie komputer jest w stanie "Brak odpowiedzi"....Czy to może byc wina zasłabej karty grafcznej czy innej czesci mojego kompa? Prosze o odpowiedz ^^

PS.Po zresetowaniu komputera pojawiła sie ikona Audio CD.Gdy w nią klikam pojawia sie okienki "Windows Media Player"z informacją "Sprawdź poprawność kopii systemu Windows". Nie wiem o co chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...