Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

I-Doser, czy to jest legalne

Polecane posty

Gość odyniec15

Ostatnio natknąłem się na nietypowy program I-Doser, który podobno ma wywoływać uczucie odurzenia alkoholem lub narkotykami. Chciałbym się więc zapytać czy ten program jest legalny i czy na pewno bezpieczny? I czy już ktoś z tego korzystał i jakie miał odczucia? http://www.i-doser.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Ludzie zacząłem słuchać nagrania pod tytułem "Alcochol" i powiem że to naprawdę zaczyna działać, kręci mi się w głowie i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dźwięki o b. niskich/wysokich częstotliwościach (niepotrzebne skreślić), był już taki program i miał na celu relaksację ale nie było tam nic o alkoholu etc., tzn. się to, że przypomina to efekt podobny do tego, kiedy...strzelisz sobie kilka lampek, to tylko bajer, aby jak najwięcej ludzi to pobrało. Po prostu dobrze się po tym czujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne pewnie na podobnej zasadzie co Dopalacze... Wszystko super extra ale jak coś się komuś stanie to "co złego, to nie my" Uważajcie z tym lepiej... Nie żebym był jakimś zrzędą po prostu, zostało to w jakikolwiek sposób przebadane przez jakiegokolwiek lekarza? jest całkowicie bezpieczne? Itp itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
zostało to w jakikolwiek sposób przebadane przez jakiegokolwiek lekarza? jest całkowicie bezpieczne? Itp itd...

Podobno, został opracowany przez "I-Doser Labs" (Laboratorium I-Doser) i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.

Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.

Każdy nowy "dose" / "drag" (tak nazywane się pliki obsługiwane przez program) zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie test na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czytam, czytam i w teorii wszystko wygląda fajnie. Ale sam nie wiem, nie chcę zrzędzić czy coś po prostu nie jestem do końca przekonany. Wolałbym żeby jednak badał to jeszcze ktoś inni niż tylko ich własne laboratorium, wiecie co mam na myśli? Chyba za dużo filmów się naoglądałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie zaryzykuje i wole nie próbować takich programów tak dla bezpieczeństwa chociaż jak był testowany na dużej grupie osób kto wie może się skusze ale raczej wątpię. Odyniec jak przetestujesz wszystkie dosy to napisz na forum czy ci się półkule mózgowe nie poprzestawiały :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne jak najbardziej, działające także. Polecam, jeśli nie masz zamiaru nigdy zażywać narkotyków, KTÓRE SĄ ZŁE. Zapewne nie podziała na Ciebie za pierwszym razem, chyba, że już kiedyś na przykład uprawiałeś medytację. Polecam silniejsze dosy, takie jak Hand Of God, które naprawdę są warte pólgodzinnego słuchania jakichśdziwnych pisków, chociaż najmilej wspominam dosa "First Love", który autentycznie wpłynął na moje życie: pod jego wpływem zakochałem się w jednej dziewczynie. ;)

Większość dosów jednak prędzej Cię zniecierpliwi, niż da autentyczne efekty zarzycia narkotykowego, KTÓRE SĄ ZŁE, więc zamiast oszukiwać się i udawać, że je bierzesz, po prostu NIE BIERZ ICH, BO SĄ ZŁE. No to tyle, mam nadzieję, że moje intencje odnośnie tego tematu są jasne i przejżyste.

BTW: Mój 42 post! Kto wie, o co chodzi jest wporzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem 10-minutowych próbek na youtube i nie wiem, jak to odebrać. Dziwne uczucie otępienia jest, ale to po każdym z kolei, żaden nie wywołał zadowolenia (QuickHappy), a jedynie czasową dezorientację, ale to też dlatego że próbowałem dla wzmocnienia efektu autohipnozy.

Hand of God to jakiś internetowy żart chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ultra i infradźwięki są niezależne od takich efekcików jak stereo czy mono, a te wszystkie porady w internecie co trzeba robić, żeby to działało, to albo tworzy efekt placebo albo autohipnozy, bo na infra i ultradźwięki jesteś narażony każdego dnia i nie musisz się na nich skupiać (niby jak, skoro są niesłyszalne), żeby odczuć ich oddziaływanie.

Badania nad oddziaływaniem infradźwięków są prowadzone głównie na zwierzętach, z tego względu nie jest dokładnie poznany wpływ infradźwięków na człowieka. Wiele opracowań wskazuje, że przy narażeniu na wysokie poziomy infradźwięków mogą wystąpić: poczucie ucisku w uszach, dyskomfortu, nadmiernego zmęczenia, senności oraz zaburzenia sprawności psychomotorycznej i funkcji fizjologicznych, a nawet apatii i depresji. Jednak nie ma wiarygodnych badań wskazujących na szkodliwość występujących w życiu codziennym źródeł infradźwięków. Dopiero narażanie na bardzo wysoki poziom takiego typu hałasu może być niebezpieczne dla zdrowia.

Nie ma wśród efektów wymienionego zadowolenia, dlatego rozumiem chyba dlaczego QuickHappy nie działa wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ludzie sobie sami wkręcają, że to działa, i tak to na nich oddziaływuje. Nie jestem nawet w stanie stwierdzić czy słuchawki lub głośniki komputerowe są w stanie emitować dźwięki o niskiej częstotliwości mogące szkodzić człowiekowi - pewnie UE by takich głośników zakazała :E

i fakt, autohipnoza może wiele zdziałać :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, został opracowany przez "I-Doser Labs" (Laboratorium I-Doser) i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.

Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.

Każdy nowy "dose" / "drag" (tak nazywane się pliki obsługiwane przez program) zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie test na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.

Podobno Kopernik był kobietą. Takie domysły niczego nie udowadniają, nie sądzę, by te dźwięki mogły źle wpływa na człowieka, nie przeczę też, że może lepiej ich nie słuchać. Jeśli tylko to nie szkodzi - to chyba nic złego.

Albo ludzie sobie sami wkręcają, że to działa, i tak to na nich oddziaływuje. Nie jestem nawet w stanie stwierdzić czy słuchawki lub głośniki komputerowe są w stanie emitować dźwięki o niskiej częstotliwości mogące szkodzić człowiekowi [...]

No właśnie, też się nad tym zastanawiam. Może to po prostu efekt placebo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, infradźwięki mają negatywny wpływ na organizm (nigdy pozytywny!), ale na pewno nie puszczane przez słuchawki.... Myślę że mieszkanie obok postępującej budowy przyniosłoby więcej szkód niż słuchanie tego czegoś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i przesłuchałem trochę nagrań i na mnie to wcale nie działa tylko zmarnowałem mój czas bo jedno nagranie trwa średnio 30 min zdarzają się dłuższe nic mi to nie dało poza bólem głowy :down: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i przesłuchałem trochę nagrań i na mnie to wcale nie działa tylko zmarnowałem mój czas bo jedno nagranie trwa średnio 30 min zdarzają się dłuższe nic mi to nie dało poza bólem głowy :down: .

Ale wiesz, ze to trzeba sporo dosów wysłuchać? No i oczywiście full relaks, ciemności w pokoju i najlepiej zero innych domowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście full relaks, ciemności w pokoju i najlepiej zero innych domowników.

No pewnie, bo do infradźwięków trzeba odprawiać jakieś rytuały... Ludzie, ze zwykłej fali o określonej częstotliwości robicie jakieś magiczne sztuczki i niewiadomoco. A takie warunki jak opisujesz to sprzyjają autohipnozie właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie działa.. Przesłuchałem Alcohol, po kolacji. I w połowie zaczął mnie boleć brzuch..jak położyłem się spać, to nie minęło 5min,i musiałem do WC lecieć ...wyrzuciłem całą kolacje. To nie zatrucie,ani nic takie co mogło mi zaszkodzić. Poprostu to po tym. Zresztą..ja mam słabą głowę.. :/ No ale cóż. Zobaczę jeszcze ten drugi Dose. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...