Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krauz

Błędy w windowsie z grami ;/

Polecane posty

Yo,

Problem jest, zawsze w niektórych grach w określonych momentach (zawsze tych samych)resetuje sie komp i komunikat z poważnym błędem ;/ Najgorsze jest to że wcześniej nic takiego nie było. Co ja musze zrobic, wymienić cos w kompie czy co ?

A drugi to to że niektórych płyt DVD komp nie czyta a jak juz to po kilku godzinach wsadzania i wyjmowania (bez skojarzeń zboczuchy xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na początku kilka kroków w painkillerze albo jak zrobie pierwszą misję i ide do miasta w loki'm a błąd to standard : "System Windows odzyskał sprawność po powaznym błędzie... cholerny generator błędów xDa wcześniej tych błędów nie było przynajmniej w painkillerze jakis niecały rok temu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeskanuj dysk, jak mówił wcześniej James, jeśli to nie pomoże, to zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, może jeszcze znajdź jakieś patche do tych gier, czy coś, powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu cos z pamiecia bym stawial, moze zwarcie bylo i w biosie ci przestawilo na poczatkowe ustawienia [default] i przestawilo takze taktowanie ramu, no chyba ze masz jedna kosc to powinno byc auto, jesli dwie to bedziemy kombinowac ;p

a kiedy ostatnio czysciles caly twardziel ? moze juz czas na formata ?:P

defragmentacji nie radzilbym robic, bo jesli problem tkwi w dysku to jeszcze bardziej go uszkodzisz ;p najlepiej zrobi kopie zapasowe czego sie da ;p

i podaj wiecej info bo wiesz mozna isc do lekarza i powiedziec no boli mnie a doktor niech sobie szuka juz gdzie ;p hehe ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym update biosa na twoim miejscu. Ew, użyj Everesta i przejrzyj nim poszczególne dyski. Potem zrób jeszcze checkdisk na partycji systemowej i tam gdzie trzymasz gry. Dalej zainstaluj nowe stery do karty graficznej, później zaktualizuj DirectX. Jeśli to nie to, to zrób skan rozruchowy kompa jakimś dobrym antywirusem (polecam Avasta - darmowy, ale dobry). Aha, jeszcze jedno. Daj prawym przyciskiem myszki na Mój Komputer --> Zarządzaj --> Zakładka "Podgląd Zdarzeń"--> System i tam przejrzyj wpisy. Jeżeli masz ostrzeżenia lub błędy, ze źródłem "disk", to jest to problem ze stronicowaniem dysku, na co pomoże update biosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combofixa bym odradzał. Niby czyni cuda, ale w przypadku wirusów - robaków. W każdym innym wypadku może narobić biedy, mieszając w rejestrze. Jeżeli skan rozruchowy wykaże gdzieś robaki, wtedy jak najbardziej działać Combofixem, ale bez podejrzenia o wirusach nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie wiem co się stało ale nagle przestały mi działać wszystkie gry pod DirectX9.0!!!!! :mad: Przy włączeniu kompa dzisiaj rano wyskoczył mi jakiś dziwny błąd. Coś w stylu "System Windows nie znalazł czegoś tam". Zignorowałem to. Spróbowałem włączyć Far Cry 2 ale pojawił się tylko ekran startowy i nic. Potem spróbowałem włączyć CoJ ale było praktycznie to samo tylko wyskoczyło powiadomienie o tym że mam za stare sterowniki karty graficznej. Oblivion: to samo. CoH: to samo. BŁAGAM POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Zainstalowałem nowe stery i nic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...