Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janos

Rozwiązany: Gothic 3, Złote Misy

Polecane posty

Mam pytanie. W geledern nasz stary kumpel lares daje nam cynk, że szamani mają 6 bardzo drogich złotych mis. Każe je zdobyć, 4 bez problemy ukradłem szamanom, ale 2 ostatnie są w pomieszczeniu gdzie jest Grok - dowódca i nie da się z tamtąd ukraść bo on tam ciągle jest i 2 strażników. I tu pytanie, czy da się to ukraść jakoś czy dopiero po buncie? I czy można otworzyć jakoś skarbiec na południu miasta, tam co go pilnują dwóch wojowników - kiedy oni odejdą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zawsze udawało okradać Geldern bez oswobadzania.W pomieszczeniu gdzie jest Grok jest 1 złoty talerz nie 2, więc łatwo go zabrać.A jeśli chodzi o tych orków przy skarbcu to ja normalnie wchodziłem i okradałem,a kiedy mnie zaczepiali to odpowiadałem odwal się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnicy w pomieszczeniu Groka zmieniają się co pewien czas. Trzeba poczekać właśnie na ten moment i dodatkowo dokonać kradzieży, gdy Grok obraca się do nas plecami. Ostatecznie można uśpić jednego ze strażników i czekać, aż wszyscy inni obecni w pomieszczeniu spojrzą w inną stronę.

Co do skarbca, w wersji 1.7 dodano klucz, który można znaleźć w piwnicy Grimbolla (ten szaman, który chciał od nas trochę siarki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz wziąłem z piwnicy, był tam też pierwszy hełm paladyna. Poszedłem do skarbca bez problemu otworzyłem orkowie nic nie robią, obrabowałem wychodzę i ork zaczepia. Daje łapówkę a on nic :( Co zrobić żeby tego nie było.

A i czy te złote misy to o nie chodzi Laresowi? bo się pogubiłem. I tej od Groka nie mogę ukraść bo ciagle jedne straznik jakis stoi :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli bunt zrobi się teraz to się w fabule nei zwali? Bo mnie chyba orkowie po buncie wszędzie atakowali. A i jeszcze jedno. Wie ktoś może gdzie są może 7 pierścieni alchemików czy coś takiego? Znam 3 jedne w skarbcu, drugi u maga ognia, trzeci u Grimbolla, a reszte gdzie mogę znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe pierścienie są :

1.U Gunocka.

2.W domu na górze gdzie sypiają najemnicy.Dom jest niedaleko Samuela.

3.U Renwika.

4.U Peratura.

A jeśli chodzi o wyzwalanie miast to najlepiej zostawić sobie na sam koniec gry,bo pózniej wszyscy orkowie będą cię atakować w Myrtanie i na Varancie i nie będziesz mógł wykonywać wszystkich zadań w miastach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe pierścienie są :

1.U Gunocka.

2.W domu na górze gdzie sypiają najemnicy.Dom jest niedaleko Samuela.

3.U Renwika.

4.U Peratura.

A jeśli chodzi o wyzwalanie miast to najlepiej zostawić sobie na sam koniec gry,bo pózniej wszyscy orkowie będą cię atakować w Myrtanie i na Varancie i nie będziesz mógł wykonywać wszystkich zadań w miastach.

No właśnie ja tak zrobiłem jak grałem pierwszy raz. I potem już nie mogłem skończyć gry. A oddał ktoś wszystkie pierścienie ? Ile one są warte? I ile można dostać za złote misy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie złote misy leżą sobie na parapetach/stolikach/półkach. Żadna nie znajduje się w skrzyni. A co do nagrody - Lares zapłaci nam za to 10000 złotych monet, co czyni to zadanie najlepiej opłacalnym w całej grze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote Misy! To dobrze mówiłem dobrze u Groka są 2. Tylko prawie nie da się z stamtąd ich ukraść. No bo ciagle o północy stoją tam.

To spróbuj użyć czaru "sen", wtedy będziesz mógł ukraść wszystko dopóki się nie obudzi. Chyba że magia nie działa na szamanów, już nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli bunt zrobi się teraz to się w fabule nei zwali? Bo mnie chyba orkowie po buncie wszędzie atakowali. A i jeszcze jedno. Wie ktoś może gdzie są może 7 pierścieni alchemików czy coś takiego? Znam 3 jedne w skarbcu, drugi u maga ognia, trzeci u Grimbolla, a reszte gdzie mogę znaleźć?

Bodajże po 3-4 oswobodzonych miastach ZAWSZE kiedy będziesz się chciał zobaczyć z przywódcą tenże cię zaatakuje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...