Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evunio

Rozwiązany: DirectX 9.0c, błąd

Polecane posty

Witam jestem tu nowy,otóż mam pewien problem.podczas grania w jakiekolwiek gry po 15 minutach wyskakiwal mi błąd DirectX 3D więc postanowiłem usunąć directX programem DirectX Eradicor.Myślalem że to mi pomoże ale niestety zrobiłem jeszcze większy bigos.Teraz mi się directX 9.0c wgrać mi się nie chce.Wyskakuje komunikat że to "wewnętrzy blad systemu,sprawdź plik DXError.log i DirectX.log w systemie aby rozpoznac problem"Próbowałem zainstalować DirectX 9.0b(wyskakuje mi że pliki są za strare i moga nieprawidlowo dzialac)i zaktualizować na 9.0c ale pojewia się komunikat że składniki są gotowe do użycia ale jak wpisuje dxdiag w uruchom jest nadal 9.0b.Jest jakis sposób naprawienia tego oprócz formatu

http://i44.tinypic.com/2vd3ew7.png

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal DX jeszcze raz DirecX Eradicatorem, po restarcie odpal skrót "Rollback Wizard", który DXE utworzy na pulpicie (CD z instalką Windowsa musisz włożyć wcześniej do napędu). Jeśli skrótu nie będzie na pulpicie, to poszukaj go w Documents and Settings\[nazwa Twojego profilu użytkownika]\Desktop. Po tym możesz już instalować dowolną wersję DirectXa (którąkolwiek 9-tkę :)).

Na przyszłość polecam czytanie plików readme dołączanych zazwyczaj do programów - unikniesz działania po omacku i głupich błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal DX jeszcze raz DirecX Eradicatorem, po restarcie odpal skrót "Rollback Wizard", który DXE utworzy na pulpicie (CD z instalką Windowsa musisz włożyć wcześniej do napędu). Jeśli skrótu nie będzie na pulpicie, to poszukaj go w Documents and Settings\[nazwa Twojego profilu użytkownika]\Desktop. Po tym możesz już instalować dowolną wersję DirectXa (którąkolwiek 9-tkę :)).

Na przyszłość polecam czytanie plików readme dołączanych zazwyczaj do programów - unikniesz działania po omacku i głupich błędów.

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale zainstalował mi się directX 8.1 a nie 9.0c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...