Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L85A1

EMULATOR - Dragon ball Z Budokai 2 na PCSX2

Polecane posty

Witam, mam problem mianowicie PS2 mi sie powaznie popsulo i nie wiem kiedy je odzyskam, zainstalowalem na dysku PCSX2 zeby moc sobie pograc w DBZ Budokai 2 (oryginal), ale mam stary sprzęt - Procek 3200mhz 1 rdzen:/, 1 gb DDR, karta geforce 7600 GS, no więc pobrałem pare pluginów, odpaliłem gre ale strasznie scinalo przy samych walkach- okolo 15 FPSów + skaczący ekran, paski etc. Jakby ktos mogl mi pomoc tak skonfigurować PCSX2 i podać jakie mam pobrać pluginy itp żeby gra działała jak najpłynniej, może być kosztem grafiki (nawet dobrze by było) to byłbym wdzieczny. Nie znam się na tym, nie wiem jak co skonfigurować, dlatego prosze o pomoc

Mam oryginalna gre, i posiadam konsole (chociaz aktualnie popsuta) wiec jest to jak najbardziej legalne.

Zalozylem juz tak sam temat ale zostal przez kogos skasowany, mozna wiedziec dlaczego?

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc

// Bo umieściłeś go w złym dziale. Teraz jest dobrze. - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak nikt nie wie/nie chce pomóc to chociaż podajcie link do forum gdzie mi pomogą (chyba ze to sie kloci z regulaminem), zależy mi na tym, praktycznie w nic nie gram a Dragon Balla kupilem dosc niedawno, spodobal mi sie i gralem nawet dosc czesto ale oczywiscie jak na ironie szlag trafił konsole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, szukaj sobie sam. A, wydaję mi się, że nigdy ci nic płynnie nie będzie chodziło, bo twój komputer jest najzwyczajniej stary, i zawsze będą problemy z klatkami. Na twoim miejscu zbierał bym pieniądze na naprawę PS2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze tak jak napisalem odpalilem i co prawda z graniem bylo ciezko ale jakos chodzilo i zaloze sie ze moznaby jeszcze cos z tego wyciagnac, jak sie nie znasz to sie wstrzymaj od wypowiadania. PS2 pojdzie do naprawy na 100% w przyszlym tygodniu ale do tego czasu + jak bedzie w naprawie (a nie wiem ile dokladnie bedzie) chcialem sobie pograc

Wiem ze moj komputer jest stary ale nie zamierzam kupowac nowego bo po jaka cholere. Kompa uzywam do internetu i czasami do grania w cos po sieci i to by bylo na tyle......

Aha jak jestes taki madry to sam poszukaj konfingu + potrzebnych wtyczek, to nie jest tak latwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tyle mądry, że uważam że jak masz problem, to sam się możesz pobawić, chyba że ty nie jesteś na tyle mądry aby się bawić pluginami, nie mam racji?

Będziesz szczęśliwszy jak ci powiem, że zamieszczanie linku do jakiegokolwiek innego forum było by sprzeczne z zasadami forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Tak myslalem ze nie da rady. No to poczekam sobie na naprawe PS2, bo gra jest naprawde spoko (chociaz podobno Budokai 3 jest duzo lepsze- niestaty nie grałem, a gry Budokai Tenkaichi lubie tak srednio).

W ogole z tymi emulatorami to jest tak ze musisz miec bardzo dobrego kompa zeby odpalic gry z konsoli- a jak stac cie na dobrego kompa to stac cie na PS2... A kiedy masz zepsute PS2 to odpalasz z PCSX2 i grasz bez problemów.

No nic, w kazdym razie Kagex i Slaughter dzięki za odpowiedz

Aha i Kagex sorry za to "jak sie nie znasz to sie wstrzymaj od wypowiadania.", niepotrzebnie głupio sie odezwałem. Tak czy siak pewnie znasz sie duzo lepiej niz ja:P

// Luzik :P - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// [Ciach] Nie cytujemy ostatniego posta - Kagex

Ale Budokai 2 nie ma;] I tak patrzac na Budokai 3 i na kompy na ktorych ludzie ją testowali to nie mam co marzyc nawet.

Dzięki za odpowiedź i za linka (moze sie przyda w przyszlosci)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, zajrze, chociaz tak jak mówiłem na 99,99999% nie odpale tej gry z 20FPS<

Kagex--> sorry, niedlugo załapie ogólne zasady:p

// Moim skromnym zdaniem lepiej je po prostu przeczytać :P - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulatory PS2 to ogólnie: porażka. Wcześniej nie było dobrego emulatora Dreamcasta więc o emu PS2 możesz zapomnieć. Cały emulator ma duże problemy z wydajnością a przy twoim 7600GS nawet bym nie podchodził. Przy całym trudzie jaki trzeba włożyć by ten emulator zaczął jakoś chodzić, już łatwiej i taniej jest kupić samą konsolę. A propo do emulowania gier potrzebujesz oryginału danego tytułu lub możesz trzymać daną grę na swoim dysku tylko przez 24h. Ciekawe jak było z Tobą skoro "po prostu nie odpalisz tego na swoim PS2", o ile go masz :dry::P.

// Nie można mieć gier. To taka mała bajka :) - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator jest dobry, a to że gry chodzą słabo jest winą jedynie tego, że komputery posiadają max CPU 64 bitowe a takie PS2 ma 128 bitów i to jest największym utrudnieniem jak chcesz pograć w gry z Peesa2 potrzebujesz naprawdę mocnego procesora 3ghz+ dual core lub jakiego quad'a no i 3-4gb ramu bez tego nie ruszysz żadnej gry, przy twoim sprzęcie 20-35 klatek maksymalnie przy słabych graficznie grach, Budokai może 15-20 klatek więc jest praktycznie niegrywalny no chyba że lubisz nadmiar slowmotion w grach :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...