Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teken

Rozwiązany: Grand Theft Auto IV - problem z multiplayerem

Polecane posty

Mam taki problem, odpalam multiplayera, widze server, powiedzmy 12 ludzi, klikam na niego, pisze, że gra się rozpoczyna, po czym wyskakuje mi ekran, jak przy tworzeniu nowej gry sieciowej :/

Nie mogę się podłączyć do żadnych ludzi, muszę czekać aż ktoś się przyłączy do mnie, a chętnych mało :/ Ktoś wie o co z tym chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu. Walczę z tym już w zasadzie od zakupu gry, czyli mniej więcej od premiery. Przeszukałem masę stron i pisali jedynie o odblokowaniu kilku portów, wszystkie odblokowałem co trzeba było, a i tak nie działa. Kolejna rzeczą był NAT, który ponoć miałem ustawiony na "Strict" i to niby też powinno się zmienić w ustawieniach router'a, lecz przeszukałem wzdłuż i wszerz i nie udało mi się znaleźć opcji włączającej NAT, chyba że to "The NAT is enabled and PCs in LAN ports share the same IP to ISP through WAN port." router działa w trybie Gateway.

Proszę bardzo o pomoc, bo bardzo chciałbym pograć na multi, a jak na razie jest to prawie nie możliwe. Da się wejść na niektóre serwery, ale zazwyczaj takie co prawie nikt nie gra i potrafi po chwili wywalić.

Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemów z multi w GTAIV, więc mogę jedynie przytoczyć czyjeś słowa. Ponoć po najnowszym patchu (wyszedł jakieś dwa tygodnie temu) sporo ludzi zaczęło mieć problemy z graniem przez sieć. Jeżeli więc wsio zostało zrobione z portami, itd to będziesz musiał czekać do kolejnego patcha. Jeden osobnik stwierdził:

"Go to the Grand Theft Auto IV folder and delete everything that don't belog there. if you have any .txt* archive, you can't access to multiplayer. "

Czyli wejść do folderu z GTAIV, usunąć wszystko, czego tam nie powinno być, oraz by usunąć pliki txt (nie jestem pewien czy chodzi mu dosłownie o pliki txt czy o nierozpakowane pliki txt, ale raczej to drugie - jak zawsze lepiej je gdzieś skopiować niż usunąć kompletnie).

Możesz też spróbować wyłączyć zaporę windows i ustawić amerykański format czasowy, obie te rzeczy gryzą się czasem z graniem przez sieć (panel sterowania => opcje regionalne i językowe => standardy i formaty => angielski Stany Zjednoczone).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...