Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guteq

Odzyskanie danych - jak włamać się do zahaślonego przez XP folderu użytkownika z Documents'n'Settings

Polecane posty

Szukam i szukam na różnych forach od dwóch tygodni i odpowiedzi na mój problem nie mogę znaleźć :/

Rozwalił mi się dysk, teraz windę odpalam z innego, a ten rozwalony podpięty jest jako SLAVE. Muszę w tym rozwalonym zrobić pełnego formata, ale przedtem rzecz jasna odzyskać ważne dane i przekopiować je na dysk zapasowy, z którego aktualnie XP-ka odpalam.

Nie mogę jednak dostać się do folderu systemowego, mianowicie: F:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika

Konto było zahaślone systemowo. Hasło znam, no ale nie mam gdzie go podać. Gdy otwieram folder wyskakuje błąd "F:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika nie jest dostępny. Odmowa dostępu."

Jak dostać się od tego folderu? Próbowałem Winhex'em, ale niestety nie poradził sobie z tym zadaniem.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak uzyskać pełną kontrolę nad tym katalogiem :(

Pisze, że "bieżącym właścicielem tego elemntu" jest konto na którym aktualnie pracuję, czyli powinienem mieć dostęp, a nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj i spróbuj tak, jak tu jest opisane http://support.microsoft.com/kb/308421/pl

Czy poza hasłem do konta, folder był szyfrowany? Jeśli tak, to raczej danych już nie odzyskasz.

Możesz też spróbować odpalić linuksa z płytki (live dvd) - linuksy olewają ustawienia zabezpieczeń z windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...