Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Zauwazylem, ze w "kacikach tematycznych" straszne offtopiki sie robia, wiec niniejszym inauguruje nowy watek - tylko dla czytelnikow/fanow AM. :)

Piszcie co Wam na sercu lezy - moze za wyjatkiem prosb o zmiane naczelnego. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcialbym powiedziec, ze ostatnio jakis pacan rozsylal spam po adresach podanych w AM. Nie wiem, czy Qn'ik mial cos z tym wspolnego, ale ja tylko informuje.

Powiem Ci, że ten ktoś chyba te adresy "gwizdnął" z forum, ponieważ ja też dostałem list od jakiegoś gości, który polecał stronę o mp3(jeśli dobrze pamiętam), a ja z AM nie ma nic wspólnego(nawet nigdy go nie czytałem :( )!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lesnik_ORI
Ja tylko chcialbym powiedziec, ze ostatnio jakis pacan rozsylal spam po adresach podanych w AM. Nie wiem, czy Qn'ik mial cos z tym wspolnego, ale ja tylko informuje.

Powiem Ci, że ten ktoś chyba te adresy "gwizdnął" z forum, ponieważ ja też dostałem list od jakiegoś gości, który polecał stronę o mp3(jeśli dobrze pamiętam), a ja z AM nie ma nic wspólnego(nawet nigdy go nie czytałem :( )!

Wrr... ja też dostałem takiego e-maila :evil: dwa razy ! :x

Btw. Koleś który mi to przysłał miał w nadawcy: Chińczyk. Może go ten wirus co w Azji szaleje wykończył :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zyja dyskusje o AM. :P

Ale fakt - niestety na cos takiego, jak rozsylanie spamu do ludzi podajacych swoj adres nie mam najmniejszego wplywu - sam dostaje dziennie kilkadziesiat spamow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawananna

Gratuluję pomysłu z tym działem :). W końcu jest gdzie bezkarnie się reklamować ;))). Aaa, i obiecuję, że jutro napiszę coś więcej ;) - na razie myszka mi się zepsuła, a jeśli ktoś próbował surfować po Internecie bez myszki to... ech, wie, że to raczej średnia przyjemność ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie mialem rozszalec na temat naszego AM w dziale Kacikow Tematycznych, a tutaj prosze - taka milutka odmiana... :)

Qn, nie wiem, czy mnie nie zabijesz, ale raczej sie w tym miesiacu z kackiem nie wyrobie, jednakze na nastepny miesiac bedzie na pewno. Wiesz, za tydzien mam egzaminy gimnazjalne i nawet czasu dla siebie nie mam, o skladaniu AMS nie wspominajac...

Mowisz, ze mozemy wylewac swoje zale?:)

Ja tylko pamietam, jak jego wyzsza instacja w postaci pana Q nie byla na biezaco z softwarem i nie umiala rozpakowac ktoregos tam numeru gamescorner. :) Toz to byly smiechy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, tak przy okazji nie myslales o przejsciu na emeryture?:) No wiesz, ale z ciebie jest czlowieczyna, juz dwudziestka bodajze na karku, wiec troszku stary jestes, a mlodzi gniewni (i napaleni) czekaja. :)))

... wszak nie mowilem o sobie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr. ;)

Co do tego archiwum - kiedys NICZEGO nie moglem rozpakowac, nawet wtedy (z zalem stwierdzam) odrzucilem kacik RPG Chamber z winy kompa, na ktorym siedzialem...

Co ja poradze, ze u Smugglera prawie nic nie dzialalo? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi skąd ty bierzesz tyle czasu na czytanie (i poprawianie?) tych wszystkich tekstów...

A wiesz, ze mnie rowniez?... Bo sam nie wiem jak to mozliwe, zwazywszy na inne moje zajecia. :)

Uczciwie jednak przyznam, ze teksty poprawiam niezwykle rzadko - tylko wtedy, gdy maja ewidentne babole, a nie ma sensu ich zwracac autorom - teraz jednak w wiekszosci wypadkow sie nie cackam tylko pisze, zeby autorzy sami robili korekte swoich tekstow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś (a właściwie Qn'ik) podać w tym temacie wszystkie adresy stron www na których znajdują się kąciki zamieszczane w Acion Magu? Oczywiście jeśli to da się zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawananna
Czy mógłby ktoś (a właściwie Qn'ik) podać w tym temacie wszystkie adresy stron www na których znajdują się kąciki zamieszczane w Acion Magu? Oczywiście jeśli to da się zrobić.

www.amtv.prv.pl

www.lesna-polana.prv.pl

www.gamescorner.prv.pl

www.muzyka-am.prv.pl

www.ancientmag.prv.pl

Zauważyliście pewną dziwną zależność? ;) Wymieniam z pamięci, więc na 100% pominęłam co najmniej kilka stron. Kto uzupełni? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niedlugo wejdzie jeszcze jeden, bowiem w niedalekim czasie ruszam z wlasnym kacikowym sitem. :) I niech tylko ktos zapomni gdzeikolwiek podac mego adresu, wtedy strzelam bez opamietania, ba - wypozyczam od Smg zardzewiale grabie... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marszał

Qn'ik ty też od czasu do czasu mógłbyś napisać jakiegoś arta do AM. Do tej pory nie widziałem żadnego Twojego tekstu. Dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Qn'ik ty też od czasu do czasu mógłbyś napisać jakiegoś arta do AM. Do tej pory nie widziałem żadnego Twojego tekstu. Dlaczego?

Bo za krótko czytasz. :) Ja pisywałem teksty w początkach AM, żeby go rozkręcić - a teraz moje pisanie ogranicza się do wstępniaka.

Nie dlatego, że pisać nie chcę - po prostu nie mam czasu. Dzienne studia, praca (a robię, wbrew pozorom, spoooro), jakieś życie towarzyskie... Niewiele zostaje na pisanie dla przyjemnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

Odnosze wrazenie, ze zostalem tutaj gdzies pominiety, ale nic to... nic to...

Qn, nie zapomnij o tym, jak bedziesz mial jakies 200-300 tekstow do przejrzenia, bo ja tez moge cos pominac ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Odnosze wrazenie, ze zostalem tutaj gdzies pominiety

A niby gdzie?! :) A tak w ogole, to milo Cie tu widziec - wreszcie. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZego niektorzy ppo logowaniu (Taw na przyklad) maja nick na zielono?:) JA tez tak chce!:)

Qn, ciekawe, co w tej redakcji to ty robisz... ;) "Wbrew pozorom" - a byly jakies?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
CZego niektorzy ppo logowaniu (Taw na przyklad) maja nick na zielono?:) JA tez tak chce!:)

Zielony kolor oznacza moderatora - kazdy moze nim zostac' date=' jak sobie zasluzy. :)

Qn, ciekawe, co w tej redakcji to ty robisz... ;) "Wbrew pozorom" - a byly jakies?:)

Po prostu moja prace w CDA czytelnicy niekoniecznie widza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...