Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stolek7

Reset kompa podczas gry

Polecane posty

Witam temat stary jak świat ale poszukam świeżych pomysłów bo taka ciekawostka już mi się dawno nie zdarzyła mam u siebie komputer kumpla może na początek napisze konfiguracja to

  1. Procesor - Intel core2duo E4600
  2. Płyta Główna - Asus P5B P965
  3. Pamięci - Patriot DDR 800 2GB
  4. Karta Graficzna - Asus GF9600Gt 512
  5. Dysk - Seagate 250Gb 8 mb
  6. Zasilacz - Amacrox 400w


W czym rzecz otóż w cokolwiek by się nie grało po paru minutach od 5 do 15 komputer zawiesza się i koniec klapa podczas normalnego urzytkowania czyli internet
programy filmy nic się nie dzieje nawet gdy jest włączony 24 godziny , powiem co już robiłem zasilacz jest nówka i przy poprzednim dodam było to samo ramy były te same od początku kupna komutera w 2008 roku i wcześniej czegoś takiego nie było karte graficzną podłączyłem do swojego kompa i taki problem nie występuje nawet po wielu godzinach grania . Chętnych do pomocy i wsparcia mnie co jeszcze mógłbym sprawdzić i co to może być zapraszam do komentowania :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Niby wszystkie opcje wyżej są prawdopodobne, ale ja stawiał bym na sprawe systemową. Format powinien załatwić sprawę,

no chyba że ci się nie chce, to możesz kombinować w systemie ale to chyba wiecej czasu zajmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też to wygląda na problem z systemem, no ale bez przesady od razu format?

Najbardziej prawdopodobne są problemy ze sterownikami do karty graficznej lub DirectX-em, czyli można spróbować aktualizacji. Jeśli nie pomoże, to usunąć stery Driver Cleaner-em i wtedy zainstalować je na nowo. Co zaś do DirectX-a, to wszystko zależy od posiadanego systemu, jeśli jest to XP, to można usunąć DirectX-a np. za pomocą programu DirectX Eradicator i następnie wgrać go na nowo. Jeśli zaś jest to Vista, to nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też to wygląda na problem z systemem, no ale bez przesady od razu format?

Najbardziej prawdopodobne są problemy ze sterownikami do karty graficznej lub DirectX-em, czyli można spróbować aktualizacji. Jeśli nie pomoże, to usunąć stery Driver Cleaner-em i wtedy zainstalować je na nowo. Co zaś do DirectX-a, to wszystko zależy od posiadanego systemu, jeśli jest to XP, to można usunąć DirectX-a np. za pomocą programu DirectX Eradicator i następnie wgrać go na nowo. Jeśli zaś jest to Vista, to nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

Broń Cię Boże żebyś usuwał DirectX'a Eradicorem.JAk już usuniesz to potem nie zainstalujesz już tego samego(Ja tak zrobiłem i format tylko pomógł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evunio

Jak się readme/instrukcji obsługi nie czyta, to takie są efekty. Jeśli jakiś program bardzo ingeruje w system, to z dokumentacją takiego programu bezwzględnie należy się zapoznać. A jak się tego nie zrobi i coś pójdzie nie tak, to w 99% przypadków jest to z winy użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...