Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek9401

Problem z głośniczkiem na płycie głównej

Polecane posty

Mam dziwny problem z głośniczkiem gdyż ostatnio bardzo często mi "pipczy". Nie dzieje się tak w dowolnym momencie, tylko np. przy wyskakiwaniu niektórych okien ( np. gdy zapisuję coś w wordzie lub w innym programie, albo gdy coś usuwam lub instaluje). Zawsze jak wyświetla mi się jakiś komunikat (np. że instalacja zakończyła się) towarzyszy mu jedno "pipniecie"

(takie samo jak gdy naciśniemy dużo klawiszy na klawiaturze). Podobnie jest w wielu innych sytuacjach. Ktoś wie jak mogę to wyłączyć? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz oprócz tego normalny dźwięk? Bo z tego co wiem (mogę się mylić) głośnik z płyty głównej uaktywnia się gdy mamy wyłączoną/niezainstalowaną kartę dźwiękową. Może przeinstaluj sterowniki do dźwięku... (jeżeli masz dźwięk zintegrowany to sterowniki są razem z tymi od płyty głównej na jednej płytce).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddevil4- właśnie nie mam dźwięku bo mam problem z kartą dźwiękowa (nie wiem dlaczego ale mi jej nie wykrywa)

Więc to chyba przez to. A co do karty, to dlaczego mi jej komputer nie wykrywa? Mam wszystkie stery zainstalowane, ale i tak nie mam dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...