Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

strzelec

Problem z rozruchem pc...

Polecane posty

Siemanko

Mam taki problem,mianowicie gdy miałem włączony system podłączyłem DVD do sprawdzenia :unsure: ,niby wszystko ok komputer działał przez 1minute ale puźiej sie wyłączył.

Od tego czasu nie moge uruchomić kompa,myślałem że padł zasilacz niestety wymienilem na zastępczy i dalej nic

(obydwa zasilacze działaja sprawdzalem napięcie i jest ok)

Komputer nie chce się uruchomić.Kontrolki klawiatury działaja a po wcisnieci startu nic nie chce ruszyć.Nie wiem co podło.Czy możliwe by to była płyta główna?

Proszę o szybką odpowiedź...

Z Góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączonym zasilaniu podłączyłeś napęd DVD? To masz szczęście, że komp Ci od razu efektownie (z dymem i iskrami) nie padł - kumpel podłączył przy włączonym zasilaniu HDD (kieszeń, IDE) i sfajczył płytę główną, procesor i tego twardziela, którego podłączył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączonym zasilaniu podłączyłeś napęd DVD? To masz szczęście, że komp Ci od razu efektownie (z dymem i iskrami) nie padł - kumpel podłączył przy włączonym zasilaniu HDD (kieszeń, IDE) i sfajczył płytę główną, procesor i tego twardziela, którego podłączył.

kolega może mieć racje i to nawet w 89% raz podłączałem tak napęd to pamiętam że zwarcie poszło bo komp się wyłączył tyle że obeszło się bez awari

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a diodę jakos masz na płycie głównej wiesz obawiam się że cos na łycię poszło lub sprawdzi mocowania kabli przy guziku do włączania kompa i te na płycie też no a jak tam wszystko ok to zrób tak wyciągnij karte grafiki i odpak jak dalej cisza zamonój i odłącz hdd jak cisza to zamontuj to samo zrób z pamięciami jeśli dalej nic znaczy że te podzespoły raczej nie poszły zostaje wymontowania procka jeśli komp się włączy znaczyć będzie że albo płyta albo procek ale stawiał bym w takiej sytuacji na płyte jak coś pytaj i napisz jak ci idzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...