Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czytelNICK

Rozwiązany: Dungeon Siege, różnice pomiędzy dodatkiem, a podstawką

Polecane posty

Mam zarówno podstawkę jak i dodatek - Legends of Aranna. Zagapiłem się i gram przez skrót z podstawki, zamiast zacząć kampanię Ehb od razu z Aranny. Teraz pytanie - czy w dodatku są tak znaczące usprawnienia, nowe misje do kampanii, lepsze itemki, itp że warto zaczynać rozgrywkę od początku przez dodatek, czy niczego nie tracę i mogę grać dalej przez podstawkę a potem kampanię z dodatku odpalić przez Arannę?

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc zrobiłeś najkorzystniej. Z Ds'em jestem zaprzyjaźniony od premiery i od tamtej pory jedynie nośnik z podstawką wariuje u mnie w napędzie. Odkąd udostępnili w kolekcji klasyki Dodatek do Ds'a bez namysłu go kupiłem. Podczas gry właśnie w dodatek pierwsze co mnie wprowadziło w stan eudemonii była biografia mojego bohatera. Już nie latałem z krainy do krainy i gdzie kogo napotkałem zwracali się do mnie (To ty jesteś tym nieustraszonym kmieciem....) .

Przez moment nowe i bardziej dopracowane (50/50) przedmioty, czary i drobne ułatwienia w sterowaniu wymusiły na mnie podziw. Wymusiły, bo po kilku godzinkach stwierdziłem, że to nie ten klimat, który za każdym razem mnie pochłaniał przy części pierwszej.

Oczywiście próbowałem ratować sytuacje przechodząc kompanie z podstawki w dodatku ale ni cholery nie mogłem się doszukać atmosfery z jedynki starym zamkniętym w sobie, lecz przykuwającym do monitora Hack'n'Slashu Dungeon Siege.

Trochę mnie poniosło ale o tej (mojej :] ) produkcji mogę się rozwodzić długo.

Chcesz znać odpowiedź na swoje pytanie ?

Z racji tego, że grasz pierwszy raz, nie wiesz o czym mówię, ale śmiało olej na dzień dzisiejszy dodatek i zajmij się jedynie podstawką. Jeżeli doszczętnie wyciśnie z Ciebie soki Podstawka to jedynie z ciekawości i szacunku do jedynki zajrzysz na kilka Questów do dodatku.

Życzę możliwie jak najwięcej wolnego przy zapominaniu o rzeczywistości dzięki Dungeon'owi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...