Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shande

Rozwiązany: Fallout 3 wyłącza się...bez żadnego komunikatu

Polecane posty

Na początku chciałbym się przywitać jako to pierwszy mój post na forum CDA.

Mam problem z Fallout 3,teraz wyłącza się tuż po napisach o Havoku itp.,wczesniej wyłączał się tylko przypadkowo ,a teraz cały czas po albo w trakcie napisów,

Konfig kompa:

Windows XP SP3

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ nie podkręcany

2 GB RAM

NVIDIA Ge Force 7600 GT

Bardzo proszę o pomoc =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć pomaga uruchomienie msconfig i w usługach poodznaczać wszystko co nie jest microsoftu. Po szczegóły co i jak odsyłam na forum bethesdy, jeśli byś dalej się z tym nie uporał, ponieważ tam jest ponoć rozwiązanie tego problemu opisane dokładnie krok po kroku.

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showforum=36

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie o tym sposobie,jednak teraz wyłącza się ,gdy chcę wczytać grę,więc robię reinstall i może teraz wreszczie zadziała.

#EDIT

Niestety znów nie działa,nie mam już pomysłu co zrobić ,dodam tylko ,że wczesniej wyłączało sie sporadycznie i to tylko przy wychodzeniu/wchodzeniu gdzieś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shande, napisałeż, że wcześniej wyłączało się i włączało. To pewnie grałeś już normalnie? Masz pewnie jakieś save'y? Spróbuj usunąć je z folderu i wtedy odpalić grę. W ogóle najlepiej wszystkie ustawienia zresetować do domyślnych. Nie włączać żadnych modów itp. Czy w międzyczasie nie instalowałeś nowszej wersji Frameworków? Może coś z LIVE się dzieje. W ostateczności to może przeinstalować grę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogło usunięcie plików autosave`a i wyłączenie opcji autosave. Ponadto mimo to co jakiś czas pojawia się problem i niektóre pliki zapisu powodują że gra po chwili grania albo przy wczyatywaniu wylatuje do pulpitu z błędem. Kasowanie winowajców przywraca spokój.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,grałem w F3 normalnie jednak teraz zaczeło wysypywać do Windy.

Dzisiaj zrobiłem formata,pograłem,pograłem i wywaliło mnie przy zdjeciu z tatą.

Spróbuje wyłączyć autosejvy ,jednak gry teraz włączyłem ,przy obrazie w menu żołnierza enklawy gra wyłączyła się.

Wątpie ,że jest to wina sprzętu ,nawet w GTA VI da się grać ,tyle że na małych wymaganiach.

Problem może leżec tez po stronie sterowników karty dźwiekowej,przynajmniej tyle wyczytałem na forum Bethesdy,jednak nie potrafie znaleźć do niej sterowników,wszystkie jakie instalowałem ,niby były złe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki mam takie do GTA IV ,bo bez nich rypała się grafika.

Fallout 3 już dobrze działa tylko czasem jest problem z dzwiękiem jakby coś przerywało i wtedy wyłączam i włączam i wszystko ok.

Problem rozwiązany ,podziałał format.

Dzieki za każdą pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...