Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pazdzioch1993

[X360] Jaka najlepsza Gra do Singla?

Polecane posty

Strzelanki FPS:

- Turok (taaa)

- F.E.A.R.2 (!)

- Unreal Tournament 3 (z botami, a co. I tak się fajno gra)

- Halo 3 (single daje rade, choć gra nastawiona na multi)

- Call of Duty (4)

Ścigałki:

- Forza 2

- Project Gotham Racing 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanki FPS:

- Turok (taaa)

- F.E.A.R.2 (!)

- Unreal Tournament 3 (z botami, a co. I tak się fajno gra)

- Halo 3 (single daje rade, choć gra nastawiona na multi)

- Call of Duty (4)

Ścigałki:

- Forza 2

- Project Gotham Racing 4

Veto. Turok i UT 3 sa srednimi przedstawicielami gatunku, szczegonie ten ostatni na singlu jest nudny niczym flaki z olejem. Jako, ze mam bzika na punkcie chorych klimatow, polecilbym stare Condemned, RSV 2, Bioshock czy nowego Riddicka. W temacie scigalek chyba wszystko zostalo napisane, totez dorzuce tylko starego Burnouta Revenge (kapitalne udzwiekowienie, szalona jazda). Ofkoz najlepiej obadac zawczasu demo, wszak gusta sa rozne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do singla dobra jest SW: The Force Unleashed, ale trudno dostać nową i jest to gra raczej dla fanów "świata Mocy & miecza świetlnego". Typowy smash-a-lot-of-badguys ;)
Ale, z tego co słyszałem i widziałem, gra jest krótka a gry na konsole kosztują. Nie wszyscy chcą wydawać ponad 250zł na jakieś 8h rozgrywki więc najlepsze IMO są właśnie rpg-i oraz ścigałki. O, i BioShock jest bardzo dobrym wyborem :) Gra nastawiona tylko na singiel zapewniająca niesamowity klimat. Przechodzić kilka razy ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet. O ile Turok to rzeczywisty średniak, to jednak UT 3 daje radę na singlu. Boty nie są takie głupie na wymaksowanym poziomie trudności, więc i gra się fajnie. A że to sieciówka? Cóż...

VETO 2 :D Jako, ze mialem watpliwa przyjemnosc grania i recenzowania UT3 musze sie wyzalic. Boty na najwyzszym stopniu trudnosci laza wg. ustalonych sciezek, skacza w tych samych miejscach. Obdarzone sa wylacznie nadludzka skutecznoscia w przysmazaniu naszego cyfrowego tylka. Ok, na otwartych przestrzeniach nawet fajnie strafe-jumpuja, i odstawiaja ogolne cuda na patyku. Gorzej w trybach innych niz klasyczny DM, bo przy VCTF czy Warfare klalem w nieboglosy na moich towarzyszy o umysle srednio rozwinietej kolonii malz - tragedia. No i nie oszukujmy sie, w tej grze nic nowego nie ma, designersko okropnie smierdzi GoWem, przez co owego tytulu mialem dosyc po 4h. Sry za offtop, ale do singla ta gra sie nie nadaje - jest wiecej lepszych gier

// Lajcik :P I to nie offtop, przecież gadamy na temat :} - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do singla dobra jest SW: The Force Unleashed, ale trudno dostać nową i jest to gra raczej dla fanów "świata Mocy & miecza świetlnego". Typowy smash-a-lot-of-badguys ;)
Ale, z tego co słyszałem i widziałem, gra jest krótka a gry na konsole kosztują. Nie wszyscy chcą wydawać ponad 250zł na jakieś 8h rozgrywki więc najlepsze IMO są właśnie rpg-i oraz ścigałki. O, i BioShock jest bardzo dobrym wyborem :) Gra nastawiona tylko na singiel zapewniająca niesamowity klimat. Przechodzić kilka razy ;D

A to ja powiadam, że wystarczy znaleźć dobrą okazję bo ja utrafiłem SW:FU nówkę za niecałe 160 a te 8h to chyba na speedrun'ie :). A z tym, że najlepsze są RPG i ścigałki to jak się je lubi to tak, ale według mnie kupuje się gry takie jakie są dla gracza fajne a nie, że więcej zajmą. Oczywiście 250zł/8h grania jest chore, ale od czego jest rynek gier używanych;) A co do Bioshock'a to 100% popieram, bo taki klimat to nie w pierwszej lepszej grze znajdziecie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nowym GTA ??

Da się w to grać, czy średnio?

zwariowałeś? powiedz mi że przespałeś ostatni rok i nie wiesz o co naprawde chodzi ;)

GTA 4 jest obecnie jedną z najlepszych(o ile nie najlepszą ^^) grą sandboxową !! zapewnia komfortową zabawę przez wiele godzin, no i ma również tryb sieciowy, który spokojnie możesz olać przy braku xbl. jedyne co mnie w GTA 4 denerwuje, to że nie jest odpalana w full detalach, i dlatego minus wędruje do niej za to.. :/ no cóż, nie nasza wina że rockstar się żachnął, i stworzył grę na pecety i konsole przyszłości, ale jeśli cię tylko stać to bierz w ciemno. dużo misji, a nawet jeśli skończysz wątek główny, jest dużo bonusów które możesz odkryć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam GTA IV nie dotykał, kupiłem to i się zawiodłem, strasznie nudna gra. Niby ma pełno bajerów (np. namiastka internetu, sklepy itd.) ale moim zdaniem jako całość gra jest kiepska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...