Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior687

[PSP] wifi USB key

Polecane posty

Kupilem dzisiaj takie urządzonko firmy Thrustmaster i mam problem, bo nie wykrywa adresu sieciowego :P dostalem informację ze muszę zmienic na 192.168.1.1, tylko jak i gdzie to zmienic?

EDIT: ten problem mam z głowy, ale teraz mam błąd serwera DNS, ustawilem go na taką samą wartość jak IP i nie mogę się połączyć z internetem na PSP :/ I jeszcze drugi problem, jaką bramę ustawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba sposoby wykorzystalem (i oba serwery DNS, ktore są zapisane we właściwościach sieci) i w obu przypadkach po teście połączenia jest "Internet connection Failed" dodam, że w ogóle jak na PSP ustawię automatyczne pobieranie adresu IP to wyskakuje "obtain IP adress timed out" ostatecznie ręcznie wpisuję wszystko na PSP i też nie działa. Nie wiem, czy to istotne, ale internet mam z sieci osiedlowej bezprzewodowy. dziwne mi się to wydaje, bo na moim pececie bez podłączenia do internetu urządzenie thrustmastera skonfigurowało się bez problemu O.o

EDIT: Software, ktory dostalem z urządzeniem thrustmastera sygnalizuje, że powinienem zmienić bramę na 192.168.1.1, tymczasem brama mojej sieci osiedlowej, to 192.168.0.1. czy jeśli zmienię ją na 192.168.1.1, to wystąpią jakies konflikty z połączeniem internetowym na moim pececie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...