Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

[X360] Halo 3 Multiplayer

Polecane posty

Możecie mnie wyśmiać ale nie mam pojęcia jak w tej grze dołączyć się do gry w multi. Oprócz powrotu do kampanii w głównym menu mam 5 opcji.

Campaing

Matchmaking

Custom games

Forge

Theater

Klikam custom (wydaje się najbardziej logiczne) mogę sobie tutaj wybrać mapę, tryb, czy chce żeby to była gra lokalna czy przez XBL. Jedyne co teraz mogę zrobić to rozpocząć grę, oczywiście sam ze sobą. Gdzie mogę znaleść jakąś listę serwerów gdzie mogę się dołączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku:

1.w menu głównym klikasz MATCHMAKING

2.w zakładce NETWORK ustawiasz XBOX LIVE (OPEN PARTY)

3.w zakładce PLAYLIST wybierasz tryb jaki Tobie pasuje: RANKED PLAYLIST, SOCJAL PLAYLIST, MYTHIC DLC, HARDCORE, każda z tych pozycji ma jeszcze swoje podkategorie

4. ja gram głównie na RANKED PLAYLIST, TEAM OBJECT, tyle że po tą nazwą jest kilka trybów (dobierają się losowa, tak jak i mapa, jeśli Ci się nie spodobają to możesz je zawetować, żeby weto przeszło potrzeba ponad 50% głosów) w TEAM OBJECT może się wylosować kilka wariantów trybów: zdobywania flag (CDF), podkładania bomb, prawdopodobnie o czymś zapomniałem. Możesz grać w CDF zarówno jedną flaą, najpierw jedna drużyna broni a druga stara się flagę zdobyć, potem następuje zmiana, można grać też w taki sposób że każda drużyna ma własną flagę, wtedy na raz trzeba zająć się i atakiem i obroną.

Trochę to mętne ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi, w razie potrzeby pytać.

PS: Ciągle czekam na odpowiedz na moje pytanie z poprzedniego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja taki problem, może ktoś pomoże ;) Z okazji ostatniego Double Exp Weekend chciałem sobie pograć w Grifball (taka Madden NFL + broń jakby co) i przeczytałem, że wystarczy ściągnąć Heroic Map Pack, mapę "z boiskiem" i tryb gry z file share "założyciela" (Gamertag: grifball). Ściągałem każdy element po kilka razy, ale gdy tylko próbowałem zacząć grę w Matchmaking wyświetlało mi, że nie mam potrzebnych map. W Custom games mogę sobie zrobić grę typu Grifball, ale mapa z boiskiem nie wyświetla się na liście. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...