Skocz do zawartości

Gry o skokach narciarskich.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
202 odpowiedzi na ten temat

pikaz512

pikaz512

Wracam do klatki!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5665 postów
Po tylu latach znów zagrałem w deluxe ski jump ( teraz nie skaczę najlepiej ale się poprawię ). Dzięki cda.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Noktis

Noktis

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów
Niedawno na onet.pl pojawił się artykuł  dotyczący gier o sportach zimowych i był screen z DSJ 2.1 na którym gracz miał wiatr pod narty 29m/s XD
Poniżej screen z onetu biggrin_prosty.gif

Edytowany przez Noktis, 17 marzec 2010 - 15:36.

LARRY

LARRY

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
No tak, to emulator wiatru smile_prosty.gif Niestety nie działa pod vistą, jak sama gra zresztą.

Adicreeds

Adicreeds

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 71 postów
Kiedyś próbowałem zdobyć taki emulator ale nie działał mi pod XP a tym bardziej pod siódemkę.Fajnie by się polatało smile_prosty.gif

Otton

Otton

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 507 postów
Dsj to oczywiście niezaprzeczalny król (oprócz trójki, która dla mnie dsj -tem nie jest, bo 2d ma o wiele lepszy klimat). Przy tej grze myślisz: o muszę zęby umyć i spać iść. Potem jest jeszcze jeden ostatatni konkursik, który można razy 10 pomnożyć. Osobiście nie posiadam w tej grze wyniku bliskiego rekordowi świata (najdalszy 277,5 m). Jednak z kilku odległości jestem dumny np.:
1. Belgia K95 (skoczyłem bez grzebania przy wiatrach 118,5 m).
2. USA K130 (156 metrów bez emulatora)
3. Białoruś K220 (244 metry bez emulatora).
Emulatora nie używam, bo odbiera on tej grze całe jej piękno.

Anticitizen

Anticitizen

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów
Ja bez żadnych problemów w Anglii zrobiłem 60.74 m. Miałem w dodatku pechowy wiatr.
Sygnatura zastępcza. LAPS.FM

Dodany obrazek

luki970

luki970

Skalny Troll

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1531 postów
Ja grałem w każdą grę związaną ze skokami narciarskimi (Skoki Narciarskie 2004, 2005 i 2006, DSJ 3 i RTL Ski Jumuping 2007)? Jaka jest najlepsza? Chyba RTL.  W DSJ nie umiem skakać tongue_prosty.gif, w Skokach jedynie edycja 2004 dawała radę, a RTL bardzo mi się podobał. Szkoda, że nie tworzą nowych edycji skoków albo RTL, bo troszkę mi się już te części znudziły.

szymon5596

szymon5596

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 82 postów
W DSJ 2.1, w USA skoczyłem 165m.... Bez żadnych kombinacji...  Nie wiem jak to możliwe.

Nath4

Nath4

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
Najlepsze skoki jakie sa na rynku to chyba Skoki narciarskie 2006, chociaz teraz zbiera mi sie na wymioty jak słucham tego żałosnego komentarza kiedyś sporo w to ciupałem.
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Fugor

Fugor

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 postów
Skoki 2002!
Najlepsza moim zdaniem część, najwięcej spędziłem przy niej czasu.
Nie ma fajerwerków graficznych, super efekciarskich akcji.
Najpierw trening, sponsorzy, smarowanie nart i na skocznię!
Ahh, grałem w to z całą rodziną mieliśmy taki mały rytuał w sezonie zimowym.

Bardzo dobrze wspominam tą gierkę.
May the odds be ever in your favor!

Matiozo92

Matiozo92

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 493 postów
Beta DSJ4 do ściągnięcia stąd:

http://www.mediamond.fi/dsj4/downloads/dsj4-beta-1.exe

Ot tak, żeby wspomnienia wróciły ^^ Oczywiście to dopiero beta, są w niej tylko dwie skocznie, ale i tak można spróbować.

" ... " - Gordon Freeman

Dodany obrazek

DarkCrusader

DarkCrusader

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 642 postów
Beta jakaś dziwna jest. Grafika jest fajna, taka w sam raz bym powiedział, ale w trakcie lotu co bym nie robił, to skoczek zawsze wywraca się na plecy (raz prawie udało mi się zrobić backflipa  happy.gif ) i boleśnie uderza o zeskok. Próbowałem szarpać myszkę w górę, w dół, na boki, ale efekt zawsze ten sam...
Dodany obrazek

Dodany obrazek

--------------
CPU :::   AMD Athlon II X3 450 @3.52 GHz
PŁYTA GŁÓWNA :::   MSI 870-C45
GPU :::   Gigabyte Radeon HD 7770 1 GB
RAM :::   4 GB Goodram 1333 MHz
ZASILACZ :::   Fortron FSP460-60GHN
SYSTEM :::   Windows 7 SP1 64-bit
SCREEN :::   Asus VW191s

PLDan

PLDan

CHICHARITO

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4746 postów
Ten cały DSJ 4 to tylko popłuczyny poprzednich części. Najnowsza część, a właściwie jej wersja beta ma się nijak do znakomitego DSJ 3. Mam nadzieję, że programiści jeszcze ją poprawią, lecz są na to małe szanse. Sam lot jest zrobiony fatalnie. Miałem wrażenie, że ta gra przeznaczona jest tylko dla weteranów skoków, lecz przecież znakomicie radziłem sobie w trójce, a w jeszcze starszych wersjach to już w ogóle szło mi znakomicie.
@up - mam to samo - próbowałem z 50 razy, a na nogi wylądowałem tylko raz sad_prosty.gif

Najlepszym symulatorem (hmm, czy to aby na pewno symulator?) są dla mnie skoki w edycji 2002 wydane (o ile mnie pamięć nie myli) przez VCC. Wszystkie ustawienia smarowań sprawiają, że można polatać sobie przez dłuugie godziny, świetnie się przy tym bawiąc i co najważniejsze nie upadając ciągle na plecy wink_prosty.gif

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

2real4game

2real4game

Wilczy Milczek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2128 postów
Grałem w polskie skoki narciarskie i najbarziej podobały mi się 2002. Grałem też w RTL SJ 2007 i DSJ 2, DSJ 3. Moim zdaniem wszystkie części skoków narciarskich i RTL SJ są piekielnie łatwe. RTL Ski Jumping 2007 mnie momentami rozbraja, gdy na skoczni o punkcie konstrukcyjnym 120m, pierwsze miejsce zdobywam skacząc metrów 110 najsłabszym zawodnikiem w lidze profesjonalnej. Są to gry w które można pograć z kumplem i to wszystko. Serii DSJ natomiast nie rozumiem. Nie czaję jak tam latać daleko. Dla mnie to jest jakieś dziwne.
Dodany obrazek

Spoiler

MqDF

MqDF

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 postów
Grałem w skoki narciarskie od serii 2005 do 2007 i jakoś nie specjalnie przypadło mi do gustu, zbyt proste, wystarczy powtarzać jedną czynność w kółko i ma się już pro set i narty

CPU: AMD Phenom II X4 955
GPU: Asus Radeon HD 6850
Dysk: Samsung 500GB 16MB HD502HJ
Płyta główna: MSI 870-C45 s.AM3
Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 600W
Monitor: Monitor LG L192WS [19" LCD]  
Myszka: Jakieś dziadostwo
oryginalny

DoxtraduS

DoxtraduS

Dekorator kwiatów mięsem

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 postów
A ja tam nadal ubóstwiam skoki 2005 ^^ dla tej gry zarywałem nocki biggrin_prosty.gif
Radykalni

volenti non fit iniuria

Bartossy

Bartossy

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów
Widzę, że niektórzy nie mogą się przekonać do DSJ 4^^ To naprawdę kozacka gra - wystarczy się przyzwyczaić do nowej fizyki lotu która jest z resztą bardzo dobra. A co do Skoków Narciarskich 2005 to się zgadzam - jedna z najbardziej grywalnych gier w jakie grałem biggrin_prosty.gif

Dodany obrazek

kubasliwa202

kubasliwa202

The Son of Sparda

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1043 postów
Ja też na początku nie mogłem się przyzwyczaić do nowej fizyki lotu w DSJ4 - przyzwyczajony do tego, jak to wygląda w trójce, po wybiciu się natychmiast pociągnąłem mocno mysz do siebie. I jak zobaczyłem, jak mój skoczek leci do przodu i ląduje na plecach tak twardo, że aż zadzwoniło, to zrobiłem tylko "ocb?". Swój pierwszy skok ustałem dopiero za którymś nastym razem. Potem jednak zrozumiałem, że tutaj myszką trzeba operować dużo bardziej precyzyjnie i delikatniej, i zacząłem skakać coraz dalej. Potem postanowiłem zmniejszyć sobie czułość myszy - i stało się jeszcze wygodniej. Nawet jeśli skakanie w tej części jest bardziej realistyczne, a przez to trudniejsze, to jest też ogromnie satysfakcjonujące, kiedy uda ci się skoczyć powyżej HS. happy.gif Mój aktualny rekord (w treningu) na Lillehammer to 146 metrów z hakiem. Podoba mi się też, że poprawiono rag-doll przy upadku i nie ma już tak, że zawsze przy upadku odpadają ci obie narty, a ty robisz fikołki po całym zeskoku, jak spadniesz na bulę, lub wyrzuca cię na dwadzieścia metrów w górę. W ogóle dzięki nowej fizyce lotu, rag-dollowi i poprawionym animacjom, DSJ4 wygląda jeszcze bardziej realistycznie i dla mnie ma duże szanse stać się najlepszą odsłoną serii.
Jeżeli człowiek uczy się na błędach, to jestem powinienem być najmądrzejszym człowiekiem na świecie.

pankamilek

pankamilek

Dandelion

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
Ha, pograłem w demko DSJ4 i choć nie bylo łatwo ogarnąłem co trzeba, moj rekord na skoczni w Lillehammer to bodajże 134 m. Szkoda, że nie można tworzyć cpu, by pobawić się w puchar świata. Gra jest dużo trudniejsza niż trzecia część, ale daje dużo satysfakcji. Ogólnei rzecz biorąc Koskella i jego Mediamond wciaż czynią postęp wink_prosty.gif.

Dodany obrazek

Cort KX-5 WP + Fender Mustang I

lame

lame

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 48 postów
Najlepsze jest DSJ. Gra nie ma zbyt dużych wymagań więc odpali się ją na każdym komputerze bez problemu. Grałem też w RTL ski jumping 2007 ale szybko mi się znudziła wink.gif
Yyy.... a co ja tutaj robie

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników