Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trojanos

SE W890i czy W910i?

Polecane posty

porownanie na oficjalnej stronie

mialem okazje uzywac obu fonow i wyzbralbym w910i.

zalezy czy bierzesz pod uwage wyglad czy tylko funkcjonalnosc.

w910 ma bardo ciekawa funkcje przelaczania utworow poprzez potrzasanie fonem xD

no ale slider moze sie rozklekotac :F ogolnie poczytaj o obu telefonach, jest wiele porownan, recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownanie na oficjalnej stronie

mialem okazje uzywac obu fonow i wyzbralbym w910i.

zalezy czy bierzesz pod uwage wyglad czy tylko funkcjonalnosc.

w910 ma bardo ciekawa funkcje przelaczania utworow poprzez potrzasanie fonem xD

no ale slider moze sie rozklekotac :F ogolnie poczytaj o obu telefonach, jest wiele porownan, recenzji.

No funkcja całkiem ciekawa i wydaje mi się, że nie powinno się zaraz popsuć.. w końcu telefon jest dość drogi :P Chyba nie najniższa możliwa półka. Wiem jest wiele recenzji i porównań, ale głównie chodzi mi o to, aby ktoś dłużej używający którejś z komórek coś o niej powiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No funkcja całkiem ciekawa i wydaje mi się, że nie powinno się zaraz popsuć.. w końcu telefon jest dość drogi :P Chyba nie najniższa możliwa półka. Wiem jest wiele recenzji i porównań, ale głównie chodzi mi o to, aby ktoś dłużej używający którejś z komórek coś o niej powiedział.

no nie wiem :P

(prawie) wszystkie slidery są dość drogie i z wyższej półki. Miałem Nokie N95, jest wyższa jakościowo od w910i, a po jakimś czasie zaczynała klekotać ;P Jeżeli jesteś na to uczulony to bierz w890i, bo masz pewne na 100%, że i tak prędzej czy później slider się wyrobi.

aha i taka mała ciekawostka: w rankingu HitIT 2008 [patrz: CDA] na pierwszym miejscu był bodajże IPhone, a drugi był W910i ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w910i od miesiąca. Kupiłem nowy i dbam o niego. Raz wypadł mojej mamie: rozsunięty podczas rozmowy - spadł na dywan ale od tamtej pory czuje się że trochę lata na boki.Nie jest to jednak wyraźne :P

Na głośniku muszę przyznać ,ze gra słabo ale na słuchawkach..... lepszego telefonu nie miałem do słuchania muzy (a miałem już KILKA i słucham codziennie w busie jak wracam ze szkoły). Nie wiem komu klawiatura nie odpowiada ale dla mnie BARDZO DOBRA (!) praktycznie sunie się palcami po niej :D

SHAKE CONTROL - fajny bajer i często z niego korzystam. Tak samo jak z orientacji ekranu - przechylasz telefon na bok i obraz się obraca (nie działa to jednak w gł menu).

Sam długo się zastanawiałem czy się na niego zdecydować i jestem b.zadowolony.

ale nie wiem jak się ma do w890i :P

Jeżeli chcesz więcej info o w910i to pytaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w910i od miesiąca. Kupiłem nowy i dbam o niego. Raz wypadł mojej mamie: rozsunięty podczas rozmowy - spadł na dywan ale od tamtej pory czuje się że trochę lata na boki.Nie jest to jednak wyraźne :P

Na głośniku muszę przyznać ,ze gra słabo ale na słuchawkach..... lepszego telefonu nie miałem do słuchania muzy (a miałem już KILKA i słucham codziennie w busie jak wracam ze szkoły). Nie wiem komu klawiatura nie odpowiada ale dla mnie BARDZO DOBRA (!) praktycznie sunie się palcami po niej :D

SHAKE CONTROL - fajny bajer i często z niego korzystam. Tak samo jak z orientacji ekranu - przechylasz telefon na bok i obraz się obraca (nie działa to jednak w gł menu).

Sam długo się zastanawiałem czy się na niego zdecydować i jestem b.zadowolony.

ale nie wiem jak się ma do w890i :P

Jeżeli chcesz więcej info o w910i to pytaj :)

Te wszystkie bajery są dość zachęcające, ale jednak głównie chodzi mi o funkcjonalność(przydatne funkcje) i słuchanie muzyki. Mówisz, że głośnik gra słabo tzn. cicho, trzeszczy? I bardzo zaciekawiło mnie to o słuchawkach :) Jakiej muzyki słuchasz ? I jest ew. możliwość korekty dźwięku? I jaki jest wg. Ciebie odtwarzacz w tym fonie ?:)

Jednak najbardziej boli, że to jednak slider..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest to slider to dla mnie wręcz zaleta :P Nie miałem wcześniej slidera i nie jestem rozczarowany - wręcz przeciwnie. :thumbsup:

a słuchawki mhmm w korektorze możesz sobie ustawić coś takiego jak MEGA BASS i dźwięk przestrzenny... wprowadziłem te zmiany podczas słuchania muzyki i zapewniam ,że byłem mile zaskoczony tym jak potrafi grać telefon! Wrzuciłem najróżniejesze utwory żeby zrobić test i jest to bez znaczenia :biggrin: co bym nie włączył gra bardzo ładnie! Ale głośnik trzeszczy przy maksymalnej głośności. Może jest to wina włączonego mega bass'u ale i tak słucham tylko na słuchawkach.

WALKMAN jest do muzyki i moim zdaniem w910i w pełni spełnia swoje zadanie pod tym względem.

w CDA też zresztą został odznaczony :P

Tutaj masz link do test na stronie MGSM.pl

http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/w910i/test/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nichtplayer, ja mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie. :P

Czy ten telefon nie muli?

no i jeszcze jedno :P ostatnie xD

cały czas mam zamiar zamienić moją cudownie mulącą i wielką jak 331 nokie N73 (nie music edition) na W910i. Głownie słucham na telefonie muzyki.

Miałeś styczność z tą nokią? Zamieniłbyś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

raz się nią bawiłem (kolegi) ale muzyki na niej nie słuchałem. Mój W910i nie muli, choć jak zapełnię całą kartę pamięci 1gb i wchodzę w multimedia (które mają menu jak PS 3 >

< tylko to jest jakieś japońskie ;) ) to poruszając się po nim czuć opóźnienie w działaniu (ale można "odświeżyć" menu i zaraz jest inaczej ;) )

Zależy ile masz do dołożenia i czy nowy czy używany. Już mogę stwierdzić ,że w sliderach ma to duże znaczenie bo sam widzę jak dbam o mojego w jakim jest stanie i znajomą która nie obchodzi się z nim "grzecznie".

Spoko pytajcie :wink: od tego jest to forum i ja przecież też opinią mogę się podzielić bo sam na telefon decydowałem się również dzięki opiniom użytkowników. :blush:

Zapoznaj się zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłbym N73 na W910i. Fakt, że ten pierwsz to w sumie tragedia, ale ma Symbiana, a to ogromna zaleta. Odpalisz na niż wszystko co na W910i i jeszcze więcej. A co do samego W910i to moim zdaniem tragedia. Głośnik gra... Źle gra. Klekotanie pojawiło się właściwie natychmiast, a to staraszna wada, bo wkurza to po prostu. Kiepsko się sprawdzi jako odtwarzacz muzyczny, bo przez materiał spodni trudno tym sterować. Sreberko na klawiszach włączania i foto już się ściera, a telefon ma ok 3 tygodni i jest mało eksploatowany. Lekko muli(mam go teraz w rękach), ale to może być wina tapety na akcelerometr. Plastik jest niezbyt przyjemny w dotyku i wydaje się jakiś taki niepewny, mocowanie tylnej klapki to jakiś żart, cała ta klapka to żart. Cienki plasterek plastiku, trzymający się na małych dzyndzelkach. Klawiatura jest mało wygodna, aparat słaby, czcionka brzydka... Przestrzeń pod ekranem jest bardzo słabo wykorzystana... A teraz zalety xP Jakość muzyki na słuchawkach zabija, do tego mamy dobry korektor. Ekran jest duży, więc można poogladac zdjęcia i filmy. Jest przednia kamera do rozmów wideo. Fajne są takie dwie stópki nad ekranem, pod ekranem ich rolę pełnią klawisze. Pozornie to tylko udziwnienie, ale naprawdę chroni to masz ekran przed rysami, gdy kładziemy go wyświetlaczem do dołu. System jest ten no... Nie pamiętam słowa, ale można odpalić kilka appów naraz. Poza tym jest dość intuicyjny i ma ciekawe motywy.

Podsumowywując, telefon ten jest dość ciekawy, ale chyba nie oferuje zbyt wiele przy swojej cenie. Ja bym go nie kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, miałem o tym wspomnieć xP

Jest preinstalowana taka gra w kulki i jest zupełnie niegrywalna. Z początku jest fajnie, ale potem kulka lata zupełnie inaczej niż tego chcemy. Menu też czasem zawodzi, zwłaszcza gdy leżymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer co do klapki ok. zgadzam się, głośnik też się zgodzę (sam wspominałem), ale reszta z tego co mówisz to jest już kwestia gustu - czcionki, klawisze itd.

Ale rozwaliłeś mnie "stópkami"... to nie jest do tego aby Ci się ekran nie rysował jak telefon na nim kładziesz.... to są przyciski ! Masz ten telefon (jak twierdzisz) 3 tyg i jeszcze tego nie zauważyłeś?

Spróbuj nacisnąć jedną z nich jak masz włączony aparat albo podczas czuwania telefonu....

:confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Faktycznie xD

Nigdy bym nie powiedział, że to klawisze. A telefon należy do kuzyna, który chwilowo mieszka u mnie. Bawiłem się, bo po prostu lubię mobilne technologie. Cóż, więc brawa dla SE za te klawisze, bo spełniają podwójną rolę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...