Skocz do zawartości
Gość kabura

Deus Ex (seria)

Polecane posty

Z utęsknieniem czekam dnia premiery!

Jest to gra której nie można przyporządkować konkretnemu gatunkowi i zwyczajnie zaszufladkować. Gra wspaniała, a zarazem wymagająca. Tym dla mnie jest Deus Ex. Czymś nieopisanym i praktycznie doskonałym! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być nawet nieżle ale skopali to w Stanach wydająć mocno niedopracowaną wersje :evil:, sporo osób pewnie kupiło i tylko forse zmarnowało :? .

ps. ciekawi mnie czemu w lutowym Cd-Action dacie recenzji tej gry w końcu to jeszcze beta z tego co mówią twórcy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce stanę się szczęśliwym posiadaczem tej gry, więc będę mógł się szerzej wypowiedzieć. W każdym razie jedynka postawiła poprzeczkębardzo wysoko, a o dwójce dużo się mówiło i to raczej w złych słowach. Trzeba się przekonać naocznie, ale ja mimo wszystko wierzę w Warrena Spectora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie grałem sobie w demko umieszczone w CDA - gierka całkiem fajna, ładna grafika, pomysł na bronie i mody też mi się podoba; na pewno jednak bedzie potrzeba dobrego sprzętu. Na szczęście ja jestem w trakcie wymiany podzespołów wiec do wielkich gier (Half Life, Doom) bede chyba miał się już czym poszczycić :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Ucieszyłem się że ujrzałem demko tej wypasionej gierki w Cda. Ale fakt że gra ma podobno tylę błędów, to po prostu mnie rozwalił, tymbardziej że uznano niby dokączoną pykałke, jako wersję beta... H-mm. Bez komentarza ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nuker

Gdy włączyłem gierke to pierwszy raz od dosyć dawna musiałem zmniejszyć detale :( :evil:

Ale wracając do samej gry, nie przepadam za grami tego typu ale to jest wyjątek :) poprostu Zaje**** :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dark phalnx

tfu tfu i jeszcze raz tfu.

rozczarowanie pelne

jesli ktos nie gral w jedynke to sie bedzie dobrze bawil

ale jesli ktos gral...... to sie odpala z fanatyzmem w oczach..... po chwili czlowiek sie zaczyna zastanawiac co sie dzieje..... po jeszcze dluzeszj chwili sprawdza czy to aby faktycznie deus ex 2..... faktycznie.... porazka....

ta gra mnie zabolala ;[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Tak się składa, że właśnie wczoraj ukończyłem grę Deus Ex 2. Jeeeeny te alternatywne zakończenia. Taaaka grafika. Fabuła, możliwości wyboru różbych ścieżek. Gra jest przecudowna. Ktoś mówił o wyrzucaniu kasy na wersję amerykańską - ściągnąłem patcha v1.1 i działa, aż miło. Tylko ten JC Denton nie wygląda jak w "jedynce" :D . Jeżeli ktoś ma Radeona - jakiegokolwiek, to niech ściąga sterowniki na Catalystach 3.7 nie da się grać (10 fps ?), a na nowszych np. 4.1 już ładnie śmiga (ok 25-60 fps).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dag zanim cokolwiek zrobisz zagraj w demo... albo przynajmniej w tego durnego pirata bo gra (ver. USA) nie jest warta jak dla mnie nawet oceny 5.

pozdrawiam

Pomiędzy "przynajmniej" a "w tego" wcięło "u kogoś". Chciałem to poprawić ale forum przestało działać, a potem jechałem na ferie i mnie nie było do wczoraj.

btw: RoZy za takie coś dostałem ostrzeżenie? :? Mówie to żeby specjalnie nie kupował nowej karty żeby sobie pograc w cos co mu sie prawdopodobnie nie bedzie podobało...

Ale jak chcesz - o piratach więcej w moich postach nie bedzie.

pozdro

Używanie piratów jest niewłaściwe, a Twój post swiadczy, że mialeś z tą wersją doczynienia :evil: . Mówienie czy też nie o piratach nie ma tu znaczenia. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Ja rozumiem ze piraty sa zle, ale czasem trzeba o nich otwarcie powiedziec.

Moze zabrzmi to glupio ale tak jak w ksiazce Harry Potter imienia sami-wiecie-kogo nie mozna wymawiac, tak tutaj nie mozna nic o piratach powiedziec ;)

A jednak czasem warto zlamac zasade i powiedziedz o niektorych rzeczach wprost.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

A na kiedy w ogóle jest przewidziana premiera wersji European ? Sam jestem ciekaw co za okrutnych bugów pozbył się DX2 w porównaniu z v Amerykańską. Faktem jest, że bez patcha 1.1 grać się nie dało, np. przy otwarciu "okienaka" z biomodami w wersji 1.0 zapomniano dodać guzika INSTALL :), ale patch to poprawił. A reszty bugów nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0
Ja rozumiem ze piraty sa zle, ale czasem trzeba o nich otwarcie powiedziec.

Moze zabrzmi to glupio ale tak jak w ksiazce Harry Potter imienia sami-wiecie-kogo nie mozna wymawiac, tak tutaj nie mozna nic o piratach powiedziec ;)

A jednak czasem warto zlamac zasade i powiedziedz o niektorych rzeczach wprost.

Porownanie wielce nietrafione. Nikt tu nie bedzie Cie bil za to, ze wypowiesz slowo "pirat". Owszem, jesli zaczniesz pochwalac piractwo, mowic np. "Ja tam leje na prawo. I tak bede kupowal piraty", to wtedy mozesz sie spoedziewac klopotow. Jednak nie jest tak, ze piractwo to temat TABU. Mozna przeciez np. podyskutowac w jaki sposob zaradzic problemowi, jakim niewatpliwie jest piractwo...

Dopoki nie mowisz o piractwie w pozytywnym tonie - OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość m6a6t6i

hmhm... przy okazji premiery deus ex 2 na rynku amerykańskim przypomniała mi się historia z naszym rodzimym chrome. pamiętacie, też na polski rynek wyszło zabugowane i dopiero na zachodzie wydane miało byc z odpowiednimi łatkami? i wtedy pojawiły się głosy, że to tylko w polsce tak można potraktowac klienta, że na zachodzie to by się nigdy nie zdarzyło ;) no to teraz macie dowód, że ten zachód wcale nie taki lepszy pod względem dbania o klienta. niestety wszędzie na świecie liczy się tylko jedno - kasa...

a co sądze o samym deus ex? po pograniu w demo stwierdzam, że jak dla mnie to po prostu podszlifowana jedynka. jedynka zrobiona na miarę dzisiejszej technologi. ot co... nadal czekam z niecierpliwością na stalkera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Może i podszlifowana, ale groobo. Nie tylko pod względem graficznym, ale i fabuła też jest niczego sobie. A tak w ogóle to demo nie oddaje klimatu pełnej wersji np. Możliwość sterowania botami (i nie mówię tu o kamerach i turretach), ale mogę powiedzieć, że dwójka jest godnym następcą jedynki.

PS: Mapka z dema jest troszkę zmieniona w full ver. Zabawnie się wtedy gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tabloid

Ja uważąm Invisible War za godnego schedy po pierwszej czesci gry. Jedyne co mnie denerwuje to to że Pan Warrenc Spector naobiecywał baaaardzo dużo i twierdził ze nie gonią ich terminy i że wszystko zrobią. A wyszło z tego tylko troche. A sama gra jest super ale zbytnio uproszczona np jeden typ amunicji eh nie ma co wracamy do jedynki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż został uznany za betę i tak warto weń zagrać...Faktem jest to, że gierka zatraciła troszęczkę klimatu w stosunku do jedynki. Jednakże warto zagrać chociażby po to, aby zobaczyć co udało się osiągnąć w dziedzinie grafiki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dexiarz

A ja gralem w demo ( z CDA) i...mam dosyc :) Giera niedopracowana, interakcja z otoczeniem slaba, a poza tym na moim kompie, ktory chyba nie jest taki zly(Athlon 3.0,FX 5700 z 256 MB, 512 Mb ramu) na maxymalnych detalach chodzilo kijowo :D (tj. tak, ze dalo sie pograc, ale zbyt komfortowo to raczej nie - kolo 15 klatek), a wedlug mnie ta grafa nie jest warta takich wymagan... Ogolnie KIT w porownaniu do pierwszej, znakomitej czesci(gram do dzis i bede gral jeszcze dlugo...) :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...