Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o sesjach Warhammer Fantasy Roleplay

Polecane posty

Jak jest oddzielny temat to już chyba nie muszę pisać na kolorowo :happy:

Ochrzczę go więc, pisząc moje usprawiedliwienie, że post się tak długo nie pojawił. Niestety, mam teraz zawrót głowy z testami gimnazjalnymi i zwyczajnie nie wyrabiam, przygotowałem już dwie trzecie odpisów i mam nadzieję, że skończę przed poniedziałkiem, ale niczego nie obiecuję. Wszystko zależy od tego, czy uda mi się dorwać na dość długo do komputera i poukładać myśli.

Także, nie przedłużając, trzymajcie się dzielnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post już się pojawił i są nawet jakieś odpisy... :D

Mam małe zastrzeżenie od Black Shadow'a, czy ty przypadkiem nie miałeś kuszy? Nie chcę się czepiać, ale wolałbym, żebyście (drodzy gracze) byli konsekwentni w tym co piszecie ;)

To tyle biadolenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe zastrzeżenie od Black Shadow'a, czy ty przypadkiem nie miałeś kuszy? Nie chcę się czepiać, ale wolałbym, żebyście (drodzy gracze) byli konsekwentni w tym co piszecie ;)
Motyla noga :confused:

Tak, mam kuszę. Mój błąd, że nie upewniłem się i nie sprawdziłem w PW, bo nadal mam trzymaną wysłaną KP do tej sesji. Sorry jeszcze raz za pomyłkę i prosiłbym, z wisienką na torcie, o zignorowania słowa "łuk". Wiem, naprawienie błędu out of character, ale tutaj nie widzę innej możliwości, bo w końcu walczymy [czyt. gracze] o własne życie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo, sorry za dwa posty pod rząd.

Secundo, mój odpis może pojawi się dzisiaj a może nie. W każdym razie, mam teraz naprawdę długi weekend majowy więc znajdę czas na skrobnięcie posta do sesji więc nie musicie się martwić czy aby nie zostanę z tyłu :biggrin:

Tercio, teraz to ja znalazłem powód aby się doczepić do odpisu MG ;P Tknęła mnie w nim jedna rzecz. Nie opisałeś co się stało po tym jak naciągnąłem kolejną strzałę i wystrzeliłem z kuszy właśnie w stronę atakującego bandyty (który - ten sam - teraz zbliża się zadać ostateczny cios) tylko akcja przenosi się jak "zwiewam" z marnym skutkiem. Cóż, mogę się tylko domyślać. Albo przez przypadek lub specjalnie zignorowałeś ten fragment lub jest to zwykły błąd albo sytuacja tak się rozwinęła dla mojej postaci, że wystrzelenie z kuszy bez narażenia życia było niemożliwe i skupiła się tylko na ucieczce... tyle, że są to moje domysły. Co ty na to, Soutys? :)

Pozdrawiam :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominąłem to specjalnie, albowiem, bo, ponieważ gdy pisałeś tego posta uważałeś, że masz łuk, a nie kuszę... A co za tym idzie to co zrobiłeś nie mogło wyglądać tak jak to opisałeś. W końcu kuszę ładuje się dużo wolniej niż łuk i stwierdziłem, że wybiorę wypadkową dwóch czynności, które zdecydowałeś się podjąć.

Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe :happy:

Faktem jest, że mogłem po prostu pozwolić ci zrobić to jak planowałeś, ale gdzie tu zabawa dla MG? :P Na przyszłość postaram się unikać takich wypadków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Nie ma go? Zostało mu jeszcze półtora tygodnia na odpis.
Nieobecności Soutys ;D Nick korzystając z okazji napisał, że ma dosyć poważne problemy z netem i dokładnej daty powrotu nie zna. Czyli może się okazać, że poczekamy sobie na niego dłużej niż 1,5tyg dlatego mam taką nieśmiałą prośbę, że jeśli wszyscy inni BG wyrobią się w terminie a Nick'a nie będzie widać to pominąć jego postać albo poNPCować ją (czyt. niech MG przejmie nad nią kontrolę, ale nie zabija ;P)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicku, obawiam się, że twój post posiada za dużo inwencji twórczej, a za mało angażowania MG. Tym samym, jeśli pozwolisz to ja opiszę jaki był wynik twojego piruetu. Postaraj się na przyszłość bardziej uważać, bo to nie Free Sesja.

Na razie obędzie się bez upomnienia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się rozmarzyłeś... Masz ode mnie oficjalne pozwolenie na wklepanie nowego posta (ale starego nie usuwaj!) i mam nadzieję, że stworzysz coś bardziej sensownego.

No i chciałem przypomnieć, że sztylety nie pojawiają się za pasami bandytów samoistnie - MG je tam umieszcza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się rozmarzyłeś... Masz ode mnie oficjalne pozwolenie na wklepanie nowego posta (ale starego nie usuwaj!) i mam nadzieję, że stworzysz coś bardziej sensownego.
Hm, że ta się pozwolę wtrącić - niech Nick napisze nowego posta, prześle MG przez PW/coś innego, ten z kolei do odpowiedniego moda działu, który zedytuje posta Nick'a zastępując obecną treść na poprawioną. Taka moja mała dygresja i wtrącenie. A właściwie, sugestia :biggrin:

Poza tym, Nick, zasada czasu niedokonanego to IMO kanon sesji role playing na forum z Mistrzem Gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z wami, gracze moi mili?

Przecież, jesteśmy już po maturach i testach gimnazjalnych, powinno nastąpić rozprężenie, nie? A tu nikt jeszcze odpisu nie wysłał. Mam nadzieję, że się jednak jakiś (malutki nawet) odpisik pojawi przed upływem tych dwóch tygdni... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z wami, gracze moi mili?
W swoim przypadku, logicznie wytłumaczyć tego nie mogę :sweat: Znaczy tego, że nie odpisywałem :tongue:

Ale odpis już jest i nie ma problemu. Poza tym, spokojnie Soutys, ledwo minęły trzy dni. Rozumiem gdybyś zaczął się niecierpliwić na trzy przed ostatecznym terminem odpisu (ale to już kwestia natury odkładania wszystkiego na później ;P, znamy to), ale nie ma co się spieszyć. Tak z innej beczki to rozumiem, że chciało by się aby sesja przez cały okres swojego istnienia miała tak zabójcze tempo jak na początku, ale to już z doświadczenia wiem (Strefa Forumowych RPG), że im dalej w las... tym jest gorzej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że jestem zmuszony dać Siri upomnienie (spokojnie, to jeszcze nie ost) i przejąć kontrolę nad jej postacią na czas jednego odpisu, gdyż upłynęły już dwa tygodnie od odpisu (nawet Nick, który miał urlop się uwinął!).

Siri - możesz jeszcze zdążyć odpisać odpisać zanim nabazgrzę mój odpis ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo was, moi gracze, przepraszam, ale mój odpis może się pojawić z poślizgiem. Głupio mi to ogłaszać, tym bardziej, że sam was popędzałem, ale tak się głupio złożyło, że sąsiedzi z góry spleśnieli i zgnili mi ścianę, więc trzeba ją było rozebrać i cały dom jest zagracony i nie-do-życia. Dochodzi do tego fakt, że mój komputer w chwili obecnej nadaje się tylko do robienia tostów (serio!), więc mamy (cała moja rodzina) dostępny tylko komputer mojego taty. Więcej grzechów nie pamiętam :sweat:

Postaram się odpisać przed końcem tygodnia, ale nie wiem czy mi się to uda :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...